KK „Garliava“ vs BC „Boom“ (49:66)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje

2017 balandžio 26 d., Trečiadienis, 22:54 val., peržiūros: 1685

Balandžio 26 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KK “Garliava“ susikovė su svečiais BC „Boom“ komanda.

Rungtynes geriau pradėjo „Boom“, kurie sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Garliava“ (2:5). Komandos žaidė nerezultatyviai, o septintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (2:10). Visgi netrukus atsigavo ir „Garliavos“ puolimas. Aštuntą minutę šeimininkai priartėjo prie svečių iki dviejų taškų (8:10). Kėlinio pabaigoje „Boom“ tritaškis padidino svečių persvarą iki penkių taškų (8:13).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Garliava“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (17:13). Ketvirtą minutę tritaškį pataikė „Boom“ (17:16).Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė nerezultatyviai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (18:18). Per likusį laiką „Garliava“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė keturis taškus (22:18).

Trečio kėlinio pradžioje dvitaškį pataikė „Garliava“ (24:18). Į tai „Boom“ atsakė septyniais be atsako pelnytais taškais (22:25). Netrukus „Boom“ įsimėtė, o jų vienas po kito mesti tritaškiai buvo taiklūs. Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė keturi taškai (28:32), o minutės pertraukėlės paprašė „Garliava“. Po jos penki „Boom“ tritaškiai pasiekė tikslą, o po jų „Boom“ padidino persvarą iki 16 taškų (32:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje du „Garliavos“ metimai pasiekė tikslą (37:48). Trečią minutę „Boom“ persvarą atstatė (37:53). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (43:60). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (49:66). Serijoje iki dviejų pergalių „Boom“ išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.

„Boom“ treneris Laisvydas Gudaitis paklaustas, ar po ilgosios pertraukos planavo varžovus užmėtyti tritaškiais, treneris atsakė: „Planavome intensyviau žaisti gynyboje. Mes visada rungtynes pradedam per skystai. Varžovai iš karto buvo nusiteikę kovoti dėl kiekvieno kamuolio, o mes žaidėme per minkštai. Dėl to Pralaimėjome fizinę kovą. Po pertraukos tai akcentavau ir džiugu, kad pirmiausiai padarėme lygiavertę fizinę kovą, o metimai pas mus visada yra stiprioji pusė, kuri atsivėrė. Kai gynyboje gerai sužaidi, tada ir puolimas atsiveria.“ Paklaustas, kodėl pirmoje rungtynių pusėje buvo mažas rezultatyvumas, treneris atsakė: „Trūko komandinio žaidimo. Žaidėjai į aikštę išėjo motyvuoti, motyvuoti laimėti, užsidegę. Žaidė žaidėjai po vieną. Antroje pusėje komandiškesnis žaidimas buvo, daugiau perdavimų. Todėl ir rezultatas iš karto buvo kitas.“

BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį (2017 gegužės 02 d., antradienis, 22:40 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)„Ryterna Group“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti KK „Garliava“ pranašumą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:41 val.)„Kauno liberalai“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti BC „Boom“ pranašumą (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Visas rungtynes vargusi „Garliava“ iškovojo pergalę prieš septyniese žaidžiančius BC „Ambi & Alaina“ krepšininkus (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:21 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)