ICE vs Legionas (58:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 1955

Trečiadienį, lapkričio 23 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „ICE“ bei svečių „Legiono“. Nors pirmajame kėlinyje komandos žaidė gan apylygiai, tačiau nuo antrojo kėlinuko svečių ekipa pradėjo bėgti nuo savo varžovų bei galiausiai įgijo labai saugų pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmieji pelnė penkis taškus be atsako. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir „Legiono“ ekipa. Sužaidus pusę kėlinuko, „ICE“ ekipos persvara buvo trys taškai, tačiau tuomet aukštesnę pavarą įjungė svečių ekipa ir užbaigė kėlinį, laimėdami 12:5 atkarpą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:19. Antrasis ketvirtis vėlgi nebuvo labai rezultatyvus. Kėlinuką vėlgi geriau pradėjo šeimininkų ekipa ir išlygino rezultatą, tačiau tuomet „Legiono“ ekipa pelnė dešimt taškų paeiliui bei įgijo dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką komandos žaidė apylygiai ir svečių ekipai pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 26:37.

Trečiajame kėlinyje „Legiono“ ekipa pademonstravo sau įprastą puolimą šiose varžybose, tačiau labiausiai šiame kėlinyje išryškėjo jų gynyba. Jie per visą kėlinį „ICE“ ekipai leido įmesti tik aštuonis taškus. Pasinaudoję skurdžiu šeimininkų puolimu, svečiai ir toliau nemažino apsukų bei didino savo atotrūkį. Galiausiai, kėlinuko pabaigoje, komandas skyrė jau 20-imt taškų – 34:54. Galiausiai, ketvirtasis kėlinukas teliko tik formulumas. O tą suprato abi komandos ir gynyboje nepersistengė. Šis kėlinukas buvo itin rezultatyvus, palyginus su kitais. Nors „ICE“ dar bandė pakovoti dėl pergalės, bet „Legiono“ ekipa neprisileisdavo jų arčiau ir praktiškai į kiekvieną sėkmingą šeimininkų ataką, atsakydavo tuo pačiu. „Legiono“ ekipa išlaikė solidų pranašumą ir iškovojo pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas yra 58:76.

M.Koženiauskas („Legionas“):
„Žinojom, kad „ICE“ komanda žaidžia deriniais, tai mes sustojom zona ir gal tas išmušė iš vėžių juos. Gal norėjom labiau laimėti, gal jie mūsų neįvertino. Nauja komanda „tipo“ mes. Nežinau, gal šiandien sekėsi. Tritaškius pataikėm normaliai, kovojom kiek galėjom ir taip gavosi“.

ICE: Ritauras Rakauskas – 15 tšk. (13 atk. kam.), Lukas Mikalauskas – 11 tšk., Gytis Jaglinskas – 7 tšk.

Legionas: Jonas Snudaitis – 21 tšk., Kristupas Kyžas – 13 tšk., Ramūnas Švagždys – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Vytautas Tirva – 12 tšk. (10 atk. kam.)

„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Ice“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:22 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Nebajeris“ be vargo sutriuškino „ICE“ penketuką (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Legionas“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 24 d., pirmadienis, 23:43 val.)