BC „Boom“ vs KK „Garliava“ (61:48)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Boom“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Garliavą“ bei pateko į pusfinalį

2017 gegužės 02 d., Antradienis, 22:40 val., peržiūros: 1763

Gegužės 2 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių antros ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai BC „Boom“ priemė svečius KK „Garliavą“. Pirmas ketvirtfinalio rungtynes rezultatu 49:66 buvo laimėję „Boom“.

Rungtynes taikliu tritaškiu pradėjo „Boom“, bet vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Garliava“ (3:5). Įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (7:7), „Boom“ paprašė minutės pertraukėlės. Šeštą minutę vieno taško persvarą turėjo „Garliava“ (9:10). Netrukus tikslą pasiekė du iš eilės „Boom“ tritaškiai (15:10). Kėliniui baigiantis „Garliava“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (15:12).

Antras kėlinys prasidėjo dviem taikliais svečiu dvitaškiais (15:16). Antrą minutę „Boom“ persvarą susigrąžino (18:16). Netrukus puikią atkarpą pradėjo „Garliava“, kuri laimėjo atkarpą rezultatu 1:10 (19:26). Šeštą minutę, po ilgos pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Boom“ (21:26). Netrukus dar du šeimininkų metimai pasiekė tikslą (25:26). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Boom“ pavyko įgyti vieno taško persvarą sužaidus pusę rungtynių (29:28).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (31:30). Vėliau du iš eilės metimus pataikė „Garliava“ (31:34). Komandos žaidė labai nerezultatyviai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (35:39). Visgi kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo „Boom“, kurie gynėsi be klaidų, o penki be atsako pelnyti taškai padėjo jiems susigrąžinti vieno taško persvarą (40:39).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dviem taikliais šeimininkų metimais (45:39). Trečią minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Garliava“ (45:42). Jau kitoje atakoje dar vieną tritaškį pataikė „Boom“ (48:42). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė šeši taškai (50:44). Penktą minutę „Boom“ pradėjo sparčiai didinti persvarą. „Garliavos“ atakos dažniausiai baigdavosi klaidomis arba netaikliais metimais, o „Boom“ devintą minutę turėjo 14 taškų persvarą (60:46). Rungtynės baigėsi rezultatu 61:48. Pusfinalyje „Boom“ susikaus su „MRU VSF“ arba „Nebajeriu“.

„Boom“ treneris Laisvydas Gudaitis: „Šiandien tikrai buvo geros rungtynės, kieta kova visas rungtynes. Visgi aš manau, kad šiandien laimėjo gynyba. Akcentavau šį elementą, o antroje kėlinio pusėje stengėmės dar šiek tiek pagerinti gynybą. Puolimas maždaug išliko stabilus visas rungtynes, nebuvo didelių duobių. Antroje pusėje persvarą nulėmė tai, kad idėjome dar daugiau intensyvumo gynyboje ir pavyko pasiekti pergalę.“ Paklaustas, ar neatrodė varžovai pavargę ketvirtame kėlinyje, treneris atsakė: „Realiai manau mes labiau buvome pavargę, nes žaidė šeši žaidėjai visas rungtynes. Entuziazmas matyt pridėjo papildomų jėgų ir ištempėme iki rungtynių pabaigos aukštą gynybos tempą.“

„Boom“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Garliavą“ ir iškovojo pirmą pergalę ketvirtfinalyje (2017 balandžio 26 d., trečiadienis, 22:54 val.)BC „Boom“ antrą kartą įveikė „Kauno liberalus“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„Neveronys“ lengvai įveikė „Garliavą“ (2016 lapkričio 14 d., pirmadienis, 22:03 val.)Tik po atkaklio kovos BC „Boom“ įveikė „MRU VSF“ ir pateko į C lygos finalą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:02 val.)„Garliava“ antrą kartą įveikė „Hermį“ ir žengė į aštunfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 22:40 val.)„BC „Ambi“ & Alaina“ nusileido KK „Garliava“ ekipai (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:19 val.)Sezono starte „Grizliai“ įveikė KK „Garliava“ krepšininkus (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ gan lengvai įveikė „Team Five“ penketuką (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 21:47 val.)BC „Boom“ neturėjo vargo su „Brentex Trailer“ komanda (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:03 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)