Kauno Rami vs Resmila.lt (81:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 23:26 val., peržiūros: 1528

Sekmadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno rami“ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Resmila.lt“

Rungtynės prasidėjo „Kauno rami“ tolimais metimais, tačiau sunkiai sekėsi sustabdyti E.Jauneika po krepšiu ir komandas skyrė keturi taškai ( 13:9). Po minutės pertraukėlės „Kauno rami“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą. Per likusį laiką svečiams atsirišo tolimoji artilerija, kuri sumažino skirtumą iki 9 taškų – 27:18.

Antr1jį kėlinuką „Kauno rami“ pradėjo sėkmingomisa takomis ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 33:22). Vis dėlto, „Resmila.lt“ suaktyvino gynybą, kur surengė spurtą 9:0 ir skirtumas ištirpo iki 4 taškų. Šeimininkams sunkiai sekėsi atsigauti po šalto dušo , kur svečiai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 34:35). Po minutės pertraukėlės G.Vyšniausko pastangomis šeimininkai per keletą minučių atstatė turėtą pranašumą – 46:38.

Po ilgosios pertraukos „Kauno rami“ pradėjo greitomis atakomis ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 53:41). Po pertraukėlės „Kauno rami“ toliau išlaikė iniciatyvą savose ranlose ir didino pranašumą ( 60:43). Kėlinuko pabaigoje „Resmila.lt“ pavyko ketvirčio pabaigoje sušvelninti skirtumą iki trylikos taškų – 65:52.

Ketvirtame kėlinyje svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir baudos metimais švelnino rezultatą ( 68:57), tačiau „Resmila.lt“ ekipai sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolimą , kur „Kauno rami“ išlaikydavo dviženklį pranašumą ( 74:64). Likus žaisti apie dvi minutes „Resmila.lt“ dar bandė gelbėtis iš padėties tolimais metimais, bet „Kauno rami“ išlaikė susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 81:70.

Kauno Rami: Šarūnas Bernatavičius – 13 tšk., Laurynas Varnas – 13 tšk., Mantas Šilkauskas – 12 tšk. (14 atk. kam., 6 perimt. kam.), Šarūnas Petraitis – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 10 tšk.

Resmila.lt: Darius Mockus – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Šiukščius – 11 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 11 tšk.

„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Kauno Rami“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 22:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)„Grizliai“ vos išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš „Resmila.lt“ krepšininkus (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:51 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)„Hermio“ penketukas metė rimtą iššūkį grupės lyderiams „Resmila.lt“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Kauno Rami“ paliko „Vilkus“ be pergalių (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 23:22 val.)