Dentist Team vs Sparta (76:83)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 31 d., Antradienis, 20:45 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą

2017 sausio 31 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 1522

Sausio 31 dieną, 20:45 val., „Lapių“ pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Dentist Team“ (šeimininkai) ir „Sparta“ (svečiai). Nors jau pirmojo kėlinuko metu į priekį pabėgo „Spartos“ ekipa, tačiau „Dentist Team“ viso susitikimo metu lipo jiems ant kulnų, kol ketvirtame kėlinuke netgi persvėrė rezultatą. Tačiau svarbiausiais momentais svečiai sužaidė daug užtikrinčiau, pataikė itin reikalingus metimus ir dar kartą nutolo. „Dentist Team“ nebesugebėjo atsitiesti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:83 (18:21, 19:26, 22:16, 17:20).

Nors pirmuosius taškus rungtynėse rinko šeimininkai, tačiau labai greitai „Sparta“ atsakė spurtu 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento pranašumas ilgam liko svečių rankose, nors distancija ir nebuvo didelė, bet „Dentist Team“ niekaip nesugebėjo bent jau išlyginti rezultato. Abi komandos tikrai buvo vertos viena kitos, tad ir žaidimas buvo itin atkaklus. Rungtynėms įsibėgėjus žaidėjų kova darėsi vis kietesnė, tad pražangų skaičius augo tiesiog nesustojamai. Toks žaidimas gal kiek parankesnis buvo sveičiams, kurie kelis kartus pasiekė ir 10 taškų pranašumą. Būtent tokia distancija ir skyrė komandas prasidedant ilgajai pertraukai, „Sparta“ buvo priekyje 37:47.

Antroje rungtynių dalyje „Dentist Team“ iš karto priminė apie save ir skirtumas žaibiškai ištirpo vos iki 1 taškelio. Laiku paimta pertraukėlė leido atsitiesti svečiams ir skirtumas vėl šoktelėjo jų naudai, bet dabar „Dentist Team“ pajuto, kad gali kabintis į rungtynes ir dar niekas nėra prarasta. Nors komandos ir žaidė banguotai, bet lemiamu metu intriga sugrįžo ir viskas prasidėjo iš naujo. Ketvirtame kėlinuke „Dentist Team“ pagaliau persvėrė rezultatą savo naudai, bet pranašumu džiaugėsi labai trumpai, netrukus „Sparta“ nutolo, bet ir vėl skirtumas buvo labai nedidelis. „Dentist Team“ turėjo net ne keletą, o greičiau net kelioliką progų išlyginti rezultatą, bet komandai krepšys buvo tarsi užrištas, o dar prisidėjo ir klaidos. „Sparta“ pataikė svarbius metimus ir jų varžovai jau griebėsi pražangų taktikos. Teoriškai „Dentist Team“ vis dar turėjo šansų išsigelbėti, bet komandos žaidimas paskutinėmis atakomis visiškai subyrėjo ir nelengva pergalė atiteko svečiams. Susitikimas baigėsi rezultatu 76:83.

Dentist Team: Martynas Zaveckas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Stasaitis – 16 tšk., Darius Jegorovas – 9 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 21 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Mindaugas Kaselis – 15 tšk. (16 atk. kam., 9 rezult. perd.), Tomas Šorius – 13 tšk., Tautvydas Krapikas – 11 tšk., Šarūnas Sobolis – 10 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)„Sparta“, po labai įnirtingos kovos palaužė „Kauno liberalus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:02 val.)