Dentist Team vs Kauno Rami (79:99)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 23:14 val., peržiūros: 1361

Vasario 26 dieną, sekmadienį, įvyko „TOPsport“ C lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Dentist Team“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno Rami“ ekipų. Pirmojo kėlinio antroje dalyje net 4-23 spurtą surengę svečiai įgijo solidžią persvarą ir jos nebepaleido iki rungtynių pabaigos laimėdami rungtynes rezultatu 79:99 (15:38, 16:20, 26:20, 22:21).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė lygiai tik penkias minutes. Po jų skirtumas tarp komandų siekė tik keturis taškus (11:15), o laiminti komanda keitėsi ne kartą. Vis dėl to, vedini L. Varno, puikiai puldami puolime, „Kauno Rami“ ekipa sugebėjo surengti fantastišką spurtą ir penkių minučių atkarpą laimėjo net devyniolikos tašku skirtumu, o tai reiškė, jog po pirmojo kėlinio komandas skyrė jau net dvidešimt trys taškai – 15:38.

Antrajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais, todėl skirtumas išliko panašus. Besibaigiant penkioliktai rungtynių minutei, po eilinio T. Juozapaičio atkovoto kamuolio puolime bei dviejų taškų, skirtumas tarp komandų buvo aštuoniolika taškų (25:43). G. Vyšniausko pastangų bei taiklių metimų dėka, po dvidešimties runtynių minučių „Kauno Rami“ ekipos persvara pasiekė rekordines aukštumas – dvidešimt septynis taškus – 31:58.

Trečiajame ketvirtyje „Dentist Team“ ekipą į priekį bandė tempti D.Jegorovas. Jo trečiasis tolimas metimas kėlinyje priartino šeimininkų komandą iki šešiolikos taškų (49:65), bet „Kauno Rami“ puolimo „mašina“ labai greitai rado atsakymą į pagyvėjusi „Dentist Team“ ekipos puolimą, ko pasekoje, po trijų kėlinių rezultatas lemiamame ketvirtyje intrigos nežadėjo – 57:78.

Ketvirtasis kėlinys rungtynėse liko tik formalumas, nes šių rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. Sužaidus puse kėlinio, komandas skyrė dvidešimt penki taškai (66:91). Vienintelė likusi intriga šiose rungtynėse tebuvo ar pavyks „Kauno Rami“ ekipai įmesti triženklį taškų skaičių į varžovų krepšį. Vis dėl to, svečiams iki šimtojo taško pritrūko vos vieno metimo, tačiau pergalė buvo iškovota įtikinamu rezultatu – 79:99.

Po rungtynių, „Kauno Rami“ ekipos žaidimui vadovavęs Marius Pranskūnas teigė, jog prie pergalės labiausiai prisidėjo greitas komandos puolimas:

Labai puikiai pataikėm, pataikėm savo laisvus metimus, šiandien visi tritaškiai krito, greitai žaidėme puolime, varžovai susirinko mažumoj, žaidė šešiese, tai jėgų trūkumas matėsi, matyt, ir mes užbėgom, daug greičiau žaidėm ir to pasekoje laiminėjom visą laiką po dvidešimt taškų pirmam kėlinyje išsiveržę ir tokiu būdu visą laiką tęsėm.

„Dentist Team“: Darius Jegorovas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Juozapaitis – 16 tšk. (18 atk. kam.), Antanas Žvirblis – 16 tšk., Karolis Matukaitis – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Ignas Aksomaitis – 10 tšk.

„Kauno Rami“: Šarūnas Bernatavičius – 23 tšk., Laurynas Varnas – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Šarūnas Petraitis – 12 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gytis Vyšniauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Giedrius Džiaugys – 11 tšk., Oskaras Gelžinis – 11 tšk.

„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:46 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)„MRU VSF“ neturėjo daug vargo su „Dentist Team“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)