LSK „Technoera“ vs SK „Neveronys“ (75:93)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę

2016 lapkričio 23 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 1422

Trečiadienį, lapkričio 23 dieną, Batėgalos daugiafunkciniame sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos LSK „Technoeros“ (2-2) ir svečių SK „Neveronių“ (3-1).

Rungtynių pradžioje SK „Neveronys“ surengė kelias greitas atakas paeiliui ir spurtavo 0:9. Tačiau LSK „Technoera“ labai greitai atsitiesė ir penki paeiliui Ž. Radzevičiaus taškai sumažino svečių deficitą iki 7:10. Antroje kėlinuko pusėje svečių duetas E.Jašinskas ir G.Purauskas vedė savo ekipą į priekį ir po pirmo ketvirčio leido jai pirmauti 15:25.

Antrame ketvirtyje Ž.Radzevičius vėl pelnė penkis taškus paeiliui, po kurio LSK „Technoera“ sumažino varžovų persvarą iki 24:29. Tačiau tada svečių ekipos krepšininkas L.Stankevičius smeigė tris tritaškius paeiliui ir SK „Neveronys“ buvo priekyje 27:38. Kėlinuko pabaigoje dar du tritaškius svečiams pridėjo G.Purauskas ir SK „Neveronys“ jau pirmavo 32:49.

Trečiajame ketvirtyje LSK „Technoeros“ krepšininkų A. Beisio ir E. Vaitekausko taiklių metimų dėka šeimininkai vis dar buvo kovoje ir įpusėjus ketvirčiui pralaiminėjo 47:59. Visgi kėlinuko pabaigoje J. Draudvilos metimai vėl leido SK „Neveronių“ ekipai nutolti 53:69.

Ketvirtajame kėlinuke aikštelės šeimininkai spurtavo ir sulig taikliu E. Vaitekausko tolimu šūviu sumažino svečių pranašumą iki 65:73. Tačiau SK „Neveronys“ labai greitai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po taiklių L. Stankevičiaus dviejų tritaškių vėl nutolo. Galutinis rungtynių rezultatas 75:93 leido SK „Neveronims“ švęsti ketvirtąją pergalę ir įsitvirtinti antroje grupės vietoje.

LSK „Technoeros“ ekipos žaidėjas L.Mecelis po rungtynių kalbėjo: „varžovai, nors ir mūsų salėje, bet primėtė labai daug tritaškių. Nesusitvarkėme su jų žaidėju mažiuku, padraskė gynybą, gerai atmetinėjo ir pralaimėjom“.

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 perimt. kam.), Egidijus Vaitekauskas – 20 tšk., Žilvinas Radzevičius – 15 tšk. (9 rezult. perd.)

SK „Neveronys“: Giedrius Purauskas – 26 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Edvardas Jašinskas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Laurynas Stankevičius – 20 tšk., Justas Draudvila – 17 tšk. (7 rezult. perd.)

„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)SK „Neveronys“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:07 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)SK „Neveronys“ nušlavė „ICE“ ekipą (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:21 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)