Banga vs Grande (110:76)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą

2016 lapkričio 30 d., Trečiadienis, 23:53 val., peržiūros: 1853

Trečiadienį, lapkričio 30 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje, įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Banga" (5-0) ir svečiuose žaidę „Grande" (5-1) krepšininkai. Visas rungtynes inicatyvą turėję „Bangos“ krepšininkai lengvai įveikė varžovus rezultatu 110:76.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Bangos“ krepšininkai pasiūlė didžiulę spartą bei sunkų gyvenimą varžovų gynėjams, kuriuos spaudė nuo pat galinės linijos. Tas davė vaisių – aikštelės šeimininkai iškart spurtavo 23:4 ir per pirmo kėlinuko pirmą pusę nulėmė rungtynių baigtį. Nors dar ir E. Petrausko pastangų dėka pabandė „Grande“ sugrįžti į rungtynes, tačiau A. Karbausko ir A. Birgelio metimai kėlinuko pabaigoje leido šeimininkams pirmauti 29:12.

Antrajame kėlinuke išleidęs ant suoliuko visą pirmą kėlinuką prasėdėjusius žaidėjus, „Bangos“ treneris Š. Liesis turėjo šiek tiek luktelėti, kol jo žaidėjai įsižais, tačiau, kai įsižaidė, svečių žaidėjai jų nesustabdė. Taiklūs tolimi P.Kapralov metimai varė į neviltį priešininkus, o „Banga“ įpusėjus susitikimui jau turėjo milžinišką persvarą 62:35.

Trečiajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė, o po taiklių A. Karbausko metimų aikštelės šeimininkai jau pirmavo 77:44. Trečiasis kėlinukas pasibaigė lygiu rezultatu, o prie to daugiausia prisidėjo svečių krepšininkas M.Kenstavičius, pelnęs paeiliui šešis taškus ir puikiai kovojęs po krepšiu. Pasibaigus trečiajam kėlinukui rezultatas buvo 86:59.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „Bangos“ žaidėjai D.Velička, J.Liesis ir L.Garliauskas puikiai atakaov iš toli, o iš „Grande“ ekipos galima išskirti M. Kenstavičių, išrašiusį tris blokus varžovams. Galutinis rungtynių rezultatas 110:76 ir toliau „Banga“ lieka nenugalėta.

Po rungtynių „Bangos“ treneris Š. Liesis sakė: „neįtikėtinai lengvai laimėjom. Nežinau, kodėl, bet taip išėjo. Komandoje yra jaunimas, kuriam privalu bėgti. Jie bėga, o jeigu viskas dar gaunasi ir proto dar truputėlį įdedama, tai malonu žaisti“.

Banga: Aurimas Karbauskas – 26 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Jonas Lekšas – 19 tšk., Dominykas Velička – 15 tšk., Patrik Kapralov – 14 tšk., Kristijonas Reklaitis – 12 tšk. (8 rezult. perd.)

Grande: Emilijus Petrauskas – 25 tšk. (9 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 16 tšk., Martynas Kenstavičius – 11 tšk. (15 atk. kam.)

„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)