Kėdainiai vs Legionas (73:67)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą

2016 spalio 25 d., Antradienis, 22:57 val., peržiūros: 2036

Antradienį Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kėdainiai “ ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Legionas“.

Rungtynes komandos pradėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą įgijo „Legionas“ ekipa ( 2:6). Įpusėjus kėlinukui šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir išlygino rezultatą ( 8:8). Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų ir atstatė turėta pranašumą, tačiau per likusias dvi minutes „Kėdainiai“ išlygino rezultatą, tačiau neapsigynė nuo paskutinės varžovų atakos – 15:17.

Antrąjį ketvirtį „Kėdainiai“ pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ( 20:17), tačiau K.Klimas surengė greitų atakų ir persvėrė rezultatą atgal į savas rankas ( 20:22). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir padidino pranašumą iki septynių taškų. Šeimininkai bandė pramušti ledus iš tolimos distancijos, kur niekaip nepavykdavo. Per likusias minutes „Legionas“ padidino pranašumą iki dviženklio – 25:36.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos apsikeitė tritaškiais metimais ir išlaikė dviženklį pranašumą. „Kėdainiai“ pradėjo agresyviau žaisti tiek puolime, tiek gynyboje ir „Legiono“ treneris buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės šeimininkai toliau dominavo aikštelėje ir skirtumas ištirpo iki vieno taško ( 44:45). „Legionas“ išlaikė minimalų pranašumą prieš ketvirtą kėlinuką – 51:52.

Ketvirtą kėlinuką „Kėdainiai“ toliau žaidė agresyviai ir užtikrintai. Su kiekviena ataka tik didino pranašumą ( 64:55). „Legionas“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir pradėjo vytis varžovus, kur skirtumą sumažino iki dviejų taškų ( 69:67). Vis dėlto, kėlinuko pabaigoje šeimininkai apsigynė nuo varžovų atakų, o patys atakas užbaigė sėkmingai ir šventė sunkią pergalę, rezultatu – 73:67.

Po laimėtų rungtynių „Kėdainių“ ekipos treneris, K.Zinkus, teigė:“Sunki pradžia. Žaidėjai turėjo daug rungtynių per pastarąsias dienas. Kojos buvo medinės, tačiau paskui įsižaidėme. Pakeitėme gynybą į zoninę, kur labai pasiteisino. Iškovojome sunkią pergalę.“

Kėdainiai: Einoras Stankus – 22 tšk., Tadas Lukoševičius – 20 tšk., Egidijus Daukša – 15 tšk. (11 atk. kam.)

Legionas: Šarūnas Krilavičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 11 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk., Ramūnas Švagždys – 10 tšk.

„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)„Kėdainiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Grizliai“ ekipą. (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)Tritaškiais prapliupę „Kėdainiai“ neturėjo vargo su „Laipsniais“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Legionas“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:34 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Kėdainiai“ eliminavo „ICE“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 23:17 val.)Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 17:52 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kėdainiai“ susitvarkė su „KMAIK“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kėdainiai“ rungtynių pabaigoje įveikė „MRU VSF“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:32 val.)