Birštono SC ‒ „Olimpas“ vs Legionas (87:78)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 21 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Birštono gimnazija, Kęstučio g. 29, Birštonas, LT-59210

Birštono SC ‒ „Olimpas“ pergale startavo C lygos pusfinalyje

2017 balandžio 21 d., Penktadienis, 22:53 val., peržiūros: 1765

Penktadienį, balandžio 21 -ąją dieną, Birštono gimnazijos sporto salėje įvyko Kauno „Švyturio“ krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių pirmosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų Birštono SC ‒ „Olimpo“ ir svečių teisėmis žaidę „Legiono“ krepšininkai.

Rungtynių pradžioje Birštono SC ‒ „Olimpas“ iškart išsiveržė į priekį ir po M. Knyšiaus taiklaus tritaškio kėlinuko viduryje pirmavo 9:4. Tačiau „Legionas“ į tai atsakė R. Švagždžio ir J. Snudaičio metimais ir svečiai išlygino rungtynių rezultatą 16:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Legionas“ buvo perėmęs iniciatyvą į savo rankas ir po taiklaus E. Krūmino dvitaškio pirmavo 25:28. Bet Birštono SC ‒ „Olimpas“ labai greitai vėl persverė rungtynių svarstykles savo naudai ir įpusėjus rungtynėms jau šeimininkai buvo priekyje 43:40.

Trečiajame kėlinuke Birštono SC ‒ „Olimpas“ spurtavo ir po tikslių T. Miliūno ir M. Knyšiaus metimų įgijo dviženklį pranašumą 56:45. Tačiau R.Švagždys atsakė taikliais metimais ir „Legionas“ vėl priartėjo. Bet trys taiklūs tolimi aikštelės šeimininkų krepšininko M. Seiliaus tritaškiai kėlinuko antroje pusėje leido Birštono SC ‒ „Olimpui“ būti priekyje 67:62.

Kad ir kaip ketvirtajame kėlinuke svečiai bandė vytis Birštono SC ‒ „Olimpo“ ekipą, tačiau šeimininkai vis rasdavo kuo atsakyti ir visą kėlinuką palaikė pakankamą atstumą, kas jiems ir atnešė pergalę pirmose pusfinalio rungtynėse. Galutinis rungtynių rezultatas 87:78 (16:16, 27:24, 24:22, 20:16).

Birštono SC ‒ „Olimpas“ naujieji C lygos čempionai ! (2017 gegužės 21 d., sekmadienis, 01:03 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)Po Birštonas SC ‒ „Olimpas“ kojomis krito ir dar vienas B lygos favoritų (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:06 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ po atkaklios kovos parklupdė „Ragus“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:30 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)Rungtynių pabaigoje Birštono SC ‒ „Olimpas“ palaužė „Akademiją“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 22:48 val.)„Grande“ ekipa Birštono SC ‒ „Olimpas“ komandai priešinosi tik kėlinį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Rungtynių pabaigą geriau sužaidęs Birštono SC ‒ „Olimpas“ apgynė savo tvirtovę (2017 kovo 24 d., penktadienis, 22:39 val.)„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)