Grande vs BC „Straight“ (93:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

E. Petrausko ir M. Karausko vedini „Grande“ krepšininkai įveikė BC „Straight“

2016 lapkričio 03 d., Ketvirtadienis, 22:30 val., peržiūros: 1515

Ketvirtadienį, lapkričio 3 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp grupėje pirmaujančių ekipų – vietos „Grande“ (2-1) bei svečių BC „Straight“ (2-0).

Rungtynių pradžioje keturis tritaškius pataikę BC „Straight“ krepšininkai pirmavo 9:12. Tada svečiai po taiklių L. Grėbliūno metimų spurtavo ir atitrūko dar labiau iki 11:19. Visgi, kėlinuko pabaiga priklausė „Grande“ ekipai, kuri sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą 20:20.

Antrasis ketvirtis prasidėjo penkiais iš eilės BC „Straight“ krepšininkų taškais, tačiau į tai šeimininkai labai greitai atsakė M. Karausko trimis dvitaškiais bei dviem E. Petrausko tolimais šūviais, po kurių „Grande“ buvo priekyje 32:27. Kėlinuko pabaigoje aštuoni iš eilės šeimininkų ekipos rezultatyviausio žaidėjo šiose rungtynėse M. Karausko taškai leido jo atstovaujamai komandai pirmauti 44:36.

Trečiajame kėlinuke „Grande“ spurtavo ir nutolo iki 53:40. Ir nors į tai BC „Straight“ atsakė aštuoniais taškais paeiliui, tačiau kėlinuko pabaiga visiškai priklausė šeimininkams – po M. Karausko metimų iš po krepšio ir vėlgi, taiklių E. Petrausko tolimų metimų kėlinuko pabaigoje, šeimininkai įgijo įtikinamą persvarą 68:50.

Jau ketvirtojo kėlinuko pradžioje BC „Straight“ aikštelėje liko keturiese, kai penktą kartą prasižengė T.Laucevičius. Tuo puikiai naudojosi „Grande“ ekipa, kurios snaiperis E.Petrauskas smeigė vieną tritaškį po kito (iš viso šiose rungtynėse pataikė 8 iš 15 tritaškių), kas leido aikštelės šeimininkams iškovoti įtikinamą pergalę rezultatu 93:61.

Po rungtynių „Grande“ ekipos žaidėjas T. Vaitkūnas gyrė komandos kovą po lenta (laimėta 58 prieš 33), atliktus rezultatyvius perdavimus (20 prieš varžovų 13) ir pridūrė, jog „varžovų šiandien susirinko negausiai, tikėjomės sunkesnės kovos. Aišku, norėtume sekantį kartą prieš pilną komandą išlošti, jeigu susitiksime dar kartą“.

Grande: Mantas Karauskas – 31 tšk. (12 atk. kam.), Emilijus Petrauskas – 29 tšk., Tadas Vaitkūnas – 13 tšk. (6 rezult. perd.)

BC „Straight“: Lukas Grėbliūnas – 21 tšk. (13 atk. kam.), Raimondas Viskantas – 14 tšk., Edvinas Rinkevičius – 11 tšk.

Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)Visas rungtynes pirmavę BC „Straight“ krepšininkai susitvarkė su Birštono SC ‒ „Olimpu“ (2016 spalio 18 d., antradienis, 21:50 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai. (2017 sausio 14 d., šeštadienis, 16:49 val.)