BK Centre ‒ 2 vs BC „Straight“ (53:84)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 14 d., Šeštadienis, 13:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre ‒ 2“ nepavyko pasipriešinti BC „Straight“ ekipai.

2017 sausio 14 d., Šeštadienis, 16:49 val., peržiūros: 1267

Šeštadienį, sausio 14 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko C lygos "Top Sport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "BK Centre – 2" ir svečiuose žaidę BC "Straight" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti BC "Straight" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (10:20). Antrasis kėlinys buvo dar geresnis svečių ekipai, kuriai pavyko persvarą padvigubinti – (23:47). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau ieškojo savo žaidimo, bet taip ir neatrado jo. Rungtynės baigėsi BC "Straight" ekipos pergalę rezultatu – (53:84).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Straight" ekipos taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "BK Centre – 2" ekipai, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko 7 taškais atitrūkti nuo savo oponentų - (5:12). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. "BK Centre – 2" toliau sunkiai ieškojo kelių prie varžovų krepšio, ko nebuvo galima pasakyti apie svečius. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (10:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtai. Pirmas 5 kėlinio minutes komandos ėmė keistis tiksliomis atakomis, po kurių komandas vis dar skyrė tie patys 10 taškų – (17:27). Antroje kėlinio dalyje BC "Straight" ekipa įjungė aukštesnę pavarą, paspartino žaidimo ritmą ir likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas jau skyrė 20 taškų – (21:41). Per likusį laiką skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 24 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:47).

Trečio kėlinio pradžia nieko gero toliau nežadėjo šeimininkų ekipai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų tik augo. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 29 taškai – (27:56). Antroje kėlinio dalyje "BK Centre – 2" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 27 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (37:64).

Ketvirtasis kėlinys kiek sėkmingiau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes sumažinti skirtumą iki 22 taškų – (44:66). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 19 taškų – (51:70). Antroje kėlinio dalyje svečiai sužaidė paskutinę puikią atkarpą, po kurios susigrąžino turėtą persvarą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (53:84).

Po laimėtų rungtynių BC "Straight" ekipos treneris kalbėjo: "Nuotaikos geros. Pavyko naujus metus pradėti dviem pergalėmis. Žaidimas asmeniškai dar visiškai netenkina, nepavyksta įvykdyti derinių iki galo, vis dar stringa puolimas prieš zoninę gynybą, kas neleidžia mūsų komandai susirinkti lengvesnių taškų. Gynyboje vyrai dirba tikrai gerai."

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Stas Pedos – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Michael Zurabashvili – 7 tšk.

BC „Straight“: Arūnas Eitutis – 25 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Vitkauskas – 22 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Rinkevičius – 14 tšk.

„Ryterna Group“ neatsilaikė prieš BC „Straight“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:48 val.)„Sparta“ pavogė pergalę iš BC „Straight“ (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:36 val.)„Ryterna Group“ įveikė BC „Straight“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 20:45 val.)BC „Boom“ be didesnio vargo patiesė BC „Straight“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 21:58 val.)BK „Centre – 2“ rungtynių pabaigoje susidorojo su „Vilkais“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:34 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę pasiekti BC „Straight“ ekipai (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:14 val.)KK „13“ komanda įrodė savo pranašumą ir nugalėjo BC „Straight“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 12:27 val.)„Ryterna Group“ nusileido „BK Centre ‒ 2“ ekipai. (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 02:03 val.)Giedriaus Prabulio taiklus metimas padėjo iškovoti „Spartos“ ekipai pergalę prieš BC „Straight“. (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 01:32 val.)BC „Straight“ nepasigailėjo „BK Centre ‒ 2“ ekipos. (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:41 val.)