Banga vs BC „Boom“ (93:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 29 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Banga“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Boom“

2016 spalio 29 d., Šeštadienis, 18:04 val., peržiūros: 1686

Trečiadienį Vytauto Didžiojo universiteto sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“.

Rungtynes „Banga“ pradėjo spaudimu ir greitomis atakomis, kur per pusantros minutės įgijo 9 taškų pranašumą ( 9:0). Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena ataka didino pranašumą ( 20:3). BC „Boom“ ,tiesiog, buvo bėjegiai prieš varžovų spaudimų , o „Banga“ demonstravo stabilų puolimą ir gynybą. Svečiams pavyko atsitiesti puolime, tačiau to buvo maža. Aikštelės šeimininkai po pirmo ketvirčio pirmavo 15 taškų – 31:16.

Antrame kėlinyje BC „Boom“ ekipai pavyko įveikti kietą varžovų gynybų ir skirtumas mažėjo , o ne didėjo ( 35:21). Po minutės pertraukėlės „Banga“ surengė keletą greitų atakų, kur vėl ėmė tolti nuo varžovų ( 48:26). Per likusias minutes šeimininkai išlaikė pranašumą – 56:31.

Po ilgosios pertraukos BC „Boom“ pavyko suaktyvinti savo puolimą, tačiau šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba ir atstatė turėtą pranašumą ( 70:42). Abi komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis , kur pranašumas nepakito – 75:49.

Ketvirtam kėliniui prasidėjus nei vienai ekipai nepavyko įrodyti savo didesnio pranašumo ( 83:57). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Bangos“ komanda iškovjo užtikrintą pergalę, rezultatu – 93:70

Po laimėtų rungtynių „Bangos“ ekipos treneris, Š.Liesis, kalbėjo:“Komanda yra visiškai jauna. Faktiškai mūsų tikslas nėra, tai kad laimėti daug pergalių, bet paprasčiausiai duoti pažaisti daugiau tiems žaidėjams, kurie mažiau gauna pažaisti moksleivių krepšinio lygoje. Šiandien tą mes ir įvykdėme. Iš tikrųjų žaidėme ne pačia stipriausia sudėtimi. Trūko 3-4 žaidėjų, bet berniukai tie, kurie daugiau sėdi šiandien prasibėgo. Man atorod, kad tai gerai. Rytoj jaunimas važiuoja žaisti rungtynių į Gargždus, tikiuosi, kad tai padės.“

Banga: Aurimas Karbauskas – 24 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam.), Dinas Mickūnas – 19 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Julius Liesis – 13 tšk., Patrik Kapralov – 12 tšk. (5 perimt. kam.), Kristijonas Reklaitis – 12 tšk. (5 perimt. kam.)

BC „Boom“: Augustinas Kučinskis – 39 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Algirdas Jančius – 17 tšk. (8 išpr. praž.), Arnas Vedegys – 7 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)BC „Boom“ išvargo pergalę prieš „KMAIK“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:06 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė BC „Boom“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)Birštono SC – „Olimpas“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš BC „Boom“ šešetuką (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Banga“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:48 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„KMAIK“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Boom“ ekipą. (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:47 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)„Banga“ su kaupu atsirevanšavo „Grizliams“ (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)