Sparta vs Kauno Rami (64:83)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:45 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Pirmame kėlinuke atitrūkusi „Kauno Rami“ nesunkiai susitvarkė su „Sparta“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 1266

Antradienį, vasario 7 dieną, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Spartos“ ir svečių „Kauno Rami“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios atitrūkę svečiai laikė iniciatyvą visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 64:83 (9:29, 16:19, 20:10, 19:25).

Susitikimą spurtu 0:12 pradėję svečiai iškart atitrūko. Tik kiek vėliau pirmuosius taškus pelnę šeimininkai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau ir toliau apsukų nemažinusi „Kauno Rami“ kėlinuką baigė turėdama dvidešimties taškų atotrūkį. Antrojo ketvirčio pradžioje atsigavusi „Sparta“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir kiek sušvelnino skirtumą tarp komandą, tačiau nuo kėlinio vidurio ir vėl greitame puolime taškus rinkę svečiai iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo 23-ijų taškų persvarą. 25:48.

Po ilgosios pertraukos spurtą 13:2 surengusi „Sparta“ skirtumą tarp komandų sumažino iki dvylikos taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę „Kauno Rami“ ekipos krepšininkai susigrąžino solidų pranašumą. Paskutinės rungtynių dalies metu žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, geresnį bei rezultatyvesnį žaidimą išlaikę svečių ekipos krepšininkai dar labiau atitrūko, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 64:83.

“Sparta“: Tomas Šorius – 17 tšk., Giedrius Prabulis – 17 tšk., Šarūnas Sobolis – 8 tšk.

„Kauno Rami“: Laurynas Varnas – 18 tšk., Giedrius Džiaugys – 15 tšk., Tomas Gudas – 15 tšk., Oskaras Gelžinis – 11 tšk. (12 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk.

Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Galingai sužaistas antrasis kėlinys „Kauno Rami“ komandai garantavo pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:43 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Kauno Rami“ įšplėšė sunkią pergalę prieš KK „Garliava“ ekipą (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 03:14 val.)Gerai sužaistas trečiasis kėlinys leido „Kauno liberalams“ pasiekti pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 17:24 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)