Kauno „Saulės“ gimnazija vs Vilkijos gimnazija (77:64)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 31 d., Penktadienis, 15:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus

2017 kovo 31 d., Penktadienis, 16:47 val., peržiūros: 1069

Penktadienį, kovo 31 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „„Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2017“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos „Saulės“ gimnazijos ir svečių iš Vilkijos gimnazijos ekipų. Nuo susitikimo pradžios tarp komandų virė atkakli ir permaininga kova, tačiau rungtynių pradžioje šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kas jiems leido jausti ramiai ir kontroliuoti žaidimo eigą. Svečiai keletą kartų vis priartėdavo, tačiau šeimininkai iškovojo įtikinimą pergalę rezultatu 77:64 (18:16, 24:11, 17:19, 18:18).

Susitikimo pradžioje „Saulės“ gimnazijos krepšininkai žaidimą pradėjo su didele energija ir užsivedimu. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai įgijo pranašumą ir nenustojo mažinti apsukų, tačiau svečiai iš Vilkijos neleido jiems nutolti. Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio 11:7 pirmavo kauniečiai. Likus žaisti kiek mažiau nei dvi pirmojo kėlinio minutes šeimininkai pataikė keletą metimų iš eilės ir taip kiek atitrūko – 15:9, bet svečiai kėlinuką užbaigė spurtu 3:7 ir kvėpavo varžovams į nugarą – 18:16. Antrajame kėlinyje išryškės „Saulės“ gimnazijos krepšininkų meistriškumas ir ilgesnio suolelio pranašumas. Per tris minutes jie susikrovė 8 taškų persvarą, o antroje kėlinio pusėje visiškai dominavo abiejose aikštelės pusėse. Po dviejų kėlinių rezultatu 42: 27 pirmavo šeimininkai.

Po ilgosios pertraukos Vilkijos gimnazijos krepšininkai suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių. Komandiškai žaidę svečiai po T. Vyšniausko perdavimų vieną po kito štampavo taiklius metimus ir kėlinuką pradėję spurtu 0:13 sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 47:40. Per likusį kėlinio laiką žaidimas išsilygino ir po pertraukos pabudę kauniečiai prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą – 59:46. Prasidėjus lemiamam ketvirčiui abi komandos suaktyvino žaidimą puolime ,taip palikdami daugiau spragų gynyboje. Sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirto kėlinio komandas skyrė 8 taškų šeimininkų persvara. Likus žaisti mažiau nei tris minutes komandos keitėsi nesėkmingomis atakomis, bet netrukus Vilkijos gimnazijos krepšininkai pajuto mažos rotacijos padarinius – jiems pradėjo stigti jėgų gynboje, puolime taip pat pasipylė klaidos, o tuo pasinaudoję „Saulės“ gimnazijos krepšininkai tiesiog „apibėgo“ savo varžovus ir rungtynių pabaigoje šventė pergalę, dėl kurios teko pavargti – 77:64.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Žygimantas Kerza – 24 tšk. (14 atk. kam.), Mažvydas Tamašauskas – 20 tšk., Simas Sakalauskas – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

Vilkijos gimnazija: Arminas Bačiūnas – 24 tšk., Nerijus Petrauskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Tomas Vyšniauskas – 11 tšk. (14 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:31 val.)