Vilkijos gimnazija vs Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (89:76)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 15:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija

2017 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 19:37 val., peržiūros: 1177

Ketvirtadienį, gegužės 11 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Vilkijos gimnazijos ir svečių Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos ekipų. Susitikimo pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai jau buvo patikėję pergale, tačiau vėliau susiėmę svečiai pasivijo varžovus. Vis tik, užtikrinčiau pabaigoje žaidusi Vilkijos gimnazija išsaugojo kelialapį į pusfinalį. 89:76 (25:14, 24:21, 17:23, 23:18).

Rungtynių pradžioje vieną po kitos atakos taškais vertę aikštės šeimininkai tik didino skirtumą tarp komandų, kuris po pirmojo kėlinuko siekė vienuolika taškų. Antrame kėlinuke kurį laiką ir toliau didinę pranašumą Vilkijos gimnazijos krepšininkai įgijo šešiolikos taškų persvarą, tačiau vėliau puolimą pagerinę svečiai ėmė artėti prie varžovų. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką geriau pasirodę šeimininkai susigrąžino solidesnį pranašumą. 49:35.

Po ilgosios pertraukos lyg antrą kvėpavimą įgavusi Kauno Aleksandro Puškino gimnazija spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkių taškų. Paskutinėje ir lemiamoje rungtynių dalyje svečių krepšininkai vis kėsinosi perimti iniciatyvą, tačiau lemiamais momentai sėkmingai atakas užbaigdavę Vilkijos gimnazijos auklėtiniai vis tik išsaugojo pergalę savo rankose. 89:76.

Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)Kauno Aleksandro Puškino gimnazija neatsilaikė prieš Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnaziją (2017 balandžio 15 d., šeštadienis, 18:27 val.)Prienų „Žiburio“ gimnazija pasiekė triuškinančią pergalę (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:31 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Permainingoje dvikovoje ‒ Druskininkų „Ryto“ gimnazijos pergalė (2017 balandžio 08 d., šeštadienis, 14:49 val.)