Kauno „Saulės“ gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (143:51)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 25 d., Antradienis, 13:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale

2017 balandžio 25 d., Antradienis, 16:08 val., peržiūros: 1249

Antradienį, balandžio 25 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Kauno „Saulės“ gimnazijos ir svečių Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos ekipų. Jau nuo pat pirmų minučių triuškinti varžovus pradėję aikštės šeimininkai rungtynes laimėjo pirmame kėlinuke, ko pasekoje likusieji tebuvo tik formalumas. 143:51 (43:15, 28:14, 33:15, 39:7).

Rungtynės prasidėjo 24-iais iš eilės aikštės šeimininkų taškais, po kurių jau viskas tapo aišku. Vėliau kelias atakas taškais užbaigę kaišiadoriečiai atidarė savo taškų sąskaitą, tačiau apsukų ir toliau nemažinę Kauno „Saulės“ gimnazijos krepšininkai po pirmojo kėlinuko turėjo jau net 28-ių taškų atotrūkį. Antrame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir toliau dominavę kauniečiai toliau daužė priešininkų gynybą, ko pasekoje po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė 42 taškus. 71:29.

Po ilgosios pertraukos Kauno „Saulės“ gimnazija ir toliau demonstravo puikų pataikymą, ko pasekoje jų pranašumas tik didėjo. Vis tik, kėlinuko pabaigoje blykstelėjęs I.Mikulis pataikė tris tolimus metimus iš eilės ir nežymiai sumažino deficitą, tačiau tai buvo tik lašas jūroje, nes prieš paskutinę rungtynių dalį kauniečiai turėjo net 60-ies taškų persvarą. Ketvirtame kėlinuke aikštės šeimininkai ir toliau daužė priešininkų gynybą, o vien per šį kėlinuką 7 tritaškius pataikęs J.Ilgūnaitis įtvirtino įspūdingą pergalę nelabai padoriu rezultatu 143:51.

Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)