Kauno „Saulės“ gimnazija vs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija (94:90)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 09:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 02:11 val., peržiūros: 1191

Antradienio ankstyvą rytą A.Sabonio krepšinio centre startavo Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės pirmasis pusfinalis, kuriame susitiko Kauno „Saulės“ gimnazija ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija. Kauno „Saulės“ gimnazija susitikimą pradėjo spurtu 7-0, tačiau Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija miegojo neilgai, nors didžiąją kėlinio dalį pirmavo Kauno „Saulės“ gimnazija, tačiau besibaigiant pirmam kėlinukui E.Kazokaitis dvitaškis pagaliau pakreipė svarstykles Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos naudai, o pirmas kėlinys ir baigės minimaliai pirmaujant pastariesiems. Antrajame ketvirtyje toliau vyko labai graži rezultatyvi kova. Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai, todėl iš šono rezultatyvi pirmoji pusė turėjo patikti krepšinio gurmanams. Komandoms niekaip nesisekė pabėgti daugiau nei per penkis taškus vienai nuo kitos, o kėlinį užbaigė taiklus tolimas D.Strikulys metimas po kurio 48:46 priekyje buvo Kauno „Saulės“ gimnazija.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo apsikeičiant tolimais metimais. Po du kart pasižymėjo priešingų komandų žaidėjai M.Tamašauskas bei D.Strikulys. Komandoms toliau keičiantis rezultatyviomis atakomis, aikštėje ir švieslentėje toliau vyko intensyvi kova ir po 30-ies minučių kovos 72:69 priekyje buvo Kauno „Saulės“ gimnazija. Paskutinis kėlinys ir ypač paskutiniosios minutės virto tikra rungtynių puošmena. Likus maždaug minutei rezultatas tapo lygus kai tik vieną baudą iš dviejų sumetė I.Jonušys. Tik vieną baudą įmetė M.Tamašauskas, taip pat vieną pridėjo J.Ilgūnaitis. Negana to abi baudas pro šoną metė jau minėtas M.Tamašauskas, tačiau Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija nesugebėjo tuo pasinaudoti kol galiausiai tašką šiose rungtynėse padėjo dvi taiklios S.Sakalauskas baudos po kurių 94:90 pergalę šventė Kauno „Saulės“ gimnazija.

Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Po atkaklios kovos Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija pasiekė nelengvą pergalę (2017 kovo 31 d., penktadienis, 17:27 val.)Basketnews.lt 2017 taurės 10-12 klasės bronzos medaliai Plungės „Saulės“ gimnazistų rankose (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:48 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)