Vilkijos gimnazija vs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija (80:71)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 21 d., Antradienis, 14:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 08:26 val., peržiūros: 981

Antradienį, kovo 21 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2017“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos „Vilkijos gimnazijos“ ir svečių Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazijos“ ekipų. Nuo susitikimo pradžios tarp komandų virė atkakli ir permaininga kova, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidę aikštės šeimininkai sugebėjo pasiekti pergalę rezultatu 80:71 (22:18, 16:20, 26:16, 16:17).

Susitikimo pradžioje užtikrintai iš toli atakavę aikštės šeimininkai kiek atitrūko, tačiau kėlinuko pabaigoje geriau pasirodę kaišiadoriečiai sugebėjo sušvelninti atsilikimą iki keturių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingą žaidimą tęsė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ auklėtiniai, ko pasekoje persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau svečiams buvo pavykę įgyti aštuonių taškų persvarą, bet šįkart kėlinuką geriau užbaigę „Vilkijos gimnazijos“ žaidėjai rezultatą išlygino. 38:38.

Po ilgosios pertraukos susiėmę aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir vėl atitrūko, tačiau taip lengvai nusileisti neketinę svečių krepšininkai čia pat ištirpdė atsilikimą iki penkių taškų. Vis tik, iki kėlinuko pabaigos ir toliau puolime geriau atrodžiusi „Vilijos gimnazija“ išsaugojo dešimties taškų atotrūkį. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje kaišaidoriečiai vis lipo varžovams ant kulnų, kol galiausiai sumažino deficitą iki minimumo. Nepaisant to, lemiamą spurtą surengę šeimininkai sugebėjo ir vėl atitrūkti bei pasiekti pergalę rezultatu 80:71.

„Vilkijos gimnazija“: Arminas Bačiūnas – 23 tšk., Tomas Vyšniauskas – 15 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd.), Nerijus Petrauskas – 14 tšk. (15 atk. kam.), Vidmantas Zilinkus – 14 tšk. (12 atk. kam.), Tadas Kasparavičius – 12 tšk.

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Rokas Tamulevičius – 25 tšk. (7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Dominykas Šalvaitis – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Kymantas Vitkauskas – 12 tšk.

Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurės 10-12 klasės Mažosios taurės čempionai Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:31 val.)