Kauno „Saulės“ gimnazija vs Kauno Jono Jablonskio gimnazija (80:73)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 14:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją

2017 balandžio 07 d., Penktadienis, 20:27 val., peržiūros: 1134

Penktadienį, balandžio 7 dieną, Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva“ 10-12 klasių, taurės rungtynės, tarp vietos Kauno „Saulės“ gimnazijos ir svečių Kauno Jono Jablonskio gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova ir tik paskutinio ketvirčio eigoje geriau pasirodę šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 80:73 (20:22, 22:24, 16:15, 22:12).

Rungtynes geriau pradėję aikštės šeimininkai iškart šiek tiek atitrūko, tačiau vėliau spurtavę svečių krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, todėl Kauno Jono Jablonskio gimnazija išsaugojo dviejų taškų persvarą. Antrą ketvirtį geriau pradėję svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtavę Kauno „Saulės“ gimnazijos žaidėjai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę svečiai susigrąžino kelių taškų atotrūkį. 42:46.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir abi komandos toliau apylygiai keitėsi rezultatyviais išpuoliais, todėl po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų pakito labai nežymiai. Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko įgydami šešių taškų pranašumą. Kiek vėliau svečių krepšininkai dar buvo sumažinę deficitą iki minimumo, bet rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 80:73.

Po nesėkmės pralaimėtojų treneris Tomas Domarkas kalbėjo: „Iki pergalės pritrūko truputį sėkmės ir truputį nuotaikos. Manau, kad tris kėlinius žaidėme gana padoriai ir pirmavome, bet gavosi taip, kad ketvirtame kėlinyje šeimininkai mus palaužė. Šiaip žaidimu tikrai nesiskundžiu, nes visi žaidžia labai atsidavę žaidimui ir stengiasi laimėti“.

Kauno „Saulės“ gimnazija: Žygimantas Kerza – 36 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Simas Sakalauskas – 22 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Justinas Marcinkevičius – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno Jono Jablonskio gimnazija: Julius Liesis – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Laurynas Miknevičius – 15 tšk., Margiris Vaznaitis – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Julius Daugėla – 13 tšk.

Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)