Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija (88:81)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 10:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 01:36 val., peržiūros: 1027

A.Sabonio krepšinio centre antradienio rytą toliau šeimininkavo didysis krepšinis. Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės pusfinalyje jėgas surėmė Kauno Jono Jablonskio gimnazija prieš Plungės „Saulės“ gimnaziją. nors pirmosios atakos nebuvo sėkmingos ir kamuolys niekaip neįkrito į krepšį antrąją kėlinio minutę antrąjį pusfinalį tolimu metimu atidarė Kauno Jono Jablonskio gimnazija žaidėjas L.Garliauskas. Netrukus taip pat iš toli pasižymėjo J.Liesis, dvitaškį pridėjo J.Daugėla ir rungtynių pradžia 8-0 priekyje Kauno Jono Jablonskio gimnazija. Vėliau kova kiek apsilygino, tačiau antroje kėlinio dalyje du L.Garliauskas tritaškiai padėjo dar labiau nutolti ir pirmauti 21:9 po pirmųjų 10- ies minučių. Antrajame ketvirtyje iki 5 minutės Plungės „Saulės“ gimnazijai sunkiai sekėsi vytis varžovus ir po J.Daugėla tritaškio rezultatas dar buvo 28:18. Vis tik nuo šio momento Plungės „Saulės“ gimnazija sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą. Sėkmingai puolime žaidė E.Žilius bei L.Vičius ir iki kėlinio pabaigos jų, bei komandos draugų pastangomis rezultatas vėl tapo lygus 32:32 ir didžioji rungtynių pertrauka.

Trečiajame kėlinyje vyko tikras nervų karas su kuriuo sėkmingiau tvarkytis sekėsi Plungės „Saulės“ gimnazijai. Keletas taiklių tolimų metimų ir paskutinysis V.Gadiliauskas šūvis iš toli lėmė, kad prieš paskutinį ketvirtį rezultatu 45:50 pirmavo Plungės „Saulės“ gimnazija. Ketvirtasis kėlinys virto tikru krepšinio spektakliu, drama, šedevru ar nuostabiausiu meno kūriniu. Aikštėje išvydome tai, dėl ko dieviname sportą. Kova kiekviename aikštės centimetre ir dėl kiekvieno kamuolio ir rungtynių herojumi virtęs J.Daugėla. Būtent šis vaikinas sumetė 17 iš 21 lemiamo ketvirčio taškų ir jeigu ne L.Vičius dvitaškis ketvirtojo kėlinio gale viskas galėjo baigtis jau anksčiau, tačiau komandom teko žaisti pirmą pratęsimą.Tragiškai puolime žaidusios komandos pirmame pratęsime prametė viską ką galėjo. Nuo baudų linijos tiksliau atakavę Kauno Jono Jablonskio gimnazija žaidėjai likus 5 sekundėms pirmavo trim taškais ir atrodė, kad kelialapis į finalą jau ranka pasiekiamas, tačiau taip negalvojo V.Gadiliauskas. Fantastiškas jo tritaškis su sirena nukėlė rungtynes į antrąjį pratęsimą. Jame toliau vyko J. Daugėlos ir V.Gadiliauskas šuo. Tik jie vieni sugebėjo pelnyti taškus, o būtent J. Daugėlos dvitaškis nukėlė komandas jau į trečiąjį rungtynių pratęsimą. Per lemiamas 5 minutes Plungės „Saulės“ gimnazija net į kart prametė baudas, o J.Daugėla, L.Garliauskas, bei J.Liesis taiklių metimų dėka pergalę 88:81 šventė Kauno Jono Jablonskio gimnazija.

57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)Basketnews.lt 2017 taurės 10-12 klasės bronzos medaliai Plungės „Saulės“ gimnazistų rankose (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:48 val.)