Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija vs Kauno Jono Jablonskio gimnazija (61:87)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 14:00 val. @ Kaišiadorių A. Brazausko gimnazija, Gedimino g. 65, Kaišiadorys, LT-56124

Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“

2017 kovo 22 d., Trečiadienis, 17:03 val., peržiūros: 1010

Trečiadienį, kovo 22 dieną, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2017“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazijos“ ir svečių Kauno „Jono Jablonskio gimnazijos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios pirmavę svečių krepšininkai dominavo visų rungtynių metu, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 61:87 (19:26, 18:21, 11:16, 13:24).

Susitikimo pradžioje tris tolimus metimus pataikęs J.Daugėla iškart išvedė kauniečius į priekį, tačiau kiek vėliau savo puolimo arsenalą pademonstravę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki trijų taškų. Vis tik, kėlinuką geriau užbaigę svečiai įgijo penkių taškų atotrūkį. Antrojo kėlinuko pradžioje Kauno „Jono Jablonskio gimnazijos“ žaidėjai įgijo dviženklę persvarą, tačiau čia pat spurtavę kaišiadoriečiai prisivijo priešininkus iki minimumo. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę kauniečiai susigrąžino dešimties taškų pranašumą. 37:47.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau puolime žaidę aikštės šeimininkai spurtavo, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki penkių taškų, tačiau eilinį kartą kėlinuką geriau užbaigę svečių krepšininkai atitrūko penkiolikos taškų skirtumu. Paskutinėje rungtynių dalyje intrigos jau nebebuvo ir jau nuo pat pradžių greitame puolime žibėję kauniečiai tik didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje į savo sąskaitą įsirašė užtikrintą pergalę rezultatu 61:87.

Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnazija“: Rokas Tamulevičius – 22 tšk., Dominykas Šalvaitis – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Vytenis Norkūnas – 9 tšk.

Kauno „Jono Jablonskio gimnazija“: Julius Daugėla – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Laurynas Miknevičius – 21 tšk. (32 atk. kam.), Margiris Vaznaitis – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Lukas Garliauskas – 16 tšk. (11 atk. kam.)

Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)