Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Kauno „Saulės“ gimnazija (72:58)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 13:50 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai

2017 gegužės 08 d., Pirmadienis, 21:15 val., peržiūros: 1256

Pirmadienį, gegužės 8 dieną, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos sporto salėje įvyko „Šyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Kauno Jono Jablonskio gimnazijos ir svečių Kauno „Saulės“ gimnazijos ekipų. Nors pirmame kėlinuke kiek geriau atrodė svečiai, vėliau aikštės šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas bei išlaikę iniciatyvą iki rungtynių pabaigos šventė pergalę rezultatu 72:58 (17:22, 17:9, 20:12, 18:15).

Rungtynes penkiais taškais iš eilės pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat spurtavę kaimynai iš Kauno „Saulės“ gimnazijos perėmė iniciatyvą bei įgijo septynių taškų atotrūkį. Vis tik, nežymiai geriau kėlinuko pabaigoje sužaidę Kauno Jono Jablonskio gimnazijos auklėtiniai sumažino deficitą iki penkių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje svečių krepšininkai ir vėl atitrūko, tačiau čia pat devynis taškus be atsako surinkę šeimininkai rezultatą išlygino ir iki ilgosios pertraukos pradžios sugebėjo persverti jį savo naudai. 34:31.

Po ilgosios pertraukos žymiai geriau startavę Kauno Jono Jablonskio gimnazijos krepšininkai iškart ėmė tolti, ko pasekoje po trijų kėlinių jau turėjo dviženklį atotrūkį. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidę Kauno „Saulės“ gimnazijos žaidėjai dar sugrąžino į rungtynes intrigą, kuri užsilaikė neilgai, nes čia pat ir vėl spurtavę aikštės šeimininkai ir vėl atitrūko bei išlaikė pranašumą iki pat rungtynių pabaigos. 72:58.

Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija turėjo paplušėti dėl pergalės prieš „Vilkijos“ gimnazistus (2017 kovo 31 d., penktadienis, 16:47 val.)