Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Kauno „Saulės“ gimnazija (83:53)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2017 gegužės 23 d., Antradienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO)

2017 gegužės 24 d., Trečiadienis, 18:59 val., peržiūros: 1308

Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės finišavo Kauno derbiu. Kovoje dėl aukso susitiko Jono Jablonskio gimnazija, bei „Saulės“ gimnazija. Kaip ir dera finalui jis prasidėjo gana nerezultatyviai. Pirmieji startinį jaudulį nugalėjo Kauno Jono Jablonskio gimnazija, kurie po J.Daugėla tritaškio kėlinio viduryje pirmavo 10:4. Nors puolimas strigo tiek vienoje, tiek kitoje aikštelės pusėje Kauno „Saulės“ gimnazija netruko sunkiai krapštydami taškus išlyginti rezultatą. Po L.Miknevičius dvitaškio ir vienos įmestos baudos Kauno Jono Jablonskio gimnazija vėl išsiveržė į priekį, o kėlinuką užbaigė J.Daugėla dvitaškis su pražanga ir po 10-ies minučių kovos 16:10 pirmavo Kauno Jono Jablonskio gimnazija. Antrojo ketvirčio pradžioje Kauno Jono Jablonskio gimnazija greitai dar labiau nutolo ir įgijo jau 12 taškų persvarą. Kauno „Saulės“ gimnazija sugebėjo skirtumą kiek aptirpdyti iki 7-8 taškų atstumo, tačiau nesumestos baudos ir keletas klaidelių gynyboje privertė juos po dviejų kėlinių atsitikti 35:24.

Fantastiškai trečiąjį ketvirtį pradėjęs ir 9 taškus pelnęs M.Vaznaitis didino savo komandos pranašumą jau iki 18 taškų, o netrukus iš toli po kartą pasižymėję L.Garliauskas bei J.Liesis net iki 24 taškų atžymos. Gynybos gniaužtuose uždusę Kauno „Saulės“ gimnazija visiškai paleido rungtynių kontrolę. Lyg to dar būtų maža M.Vaznaitis vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija pradėjo triuškinti varžovus 58:28 ir tai jau tapo visiškai nebepanašu į finalą. Ketvirtasis ketvirtis tebuvo tik formalumas. Kauno „Saulės“ gimnazija sunkiai tramdydami emocijas toliau švaistė pro šalį, o kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų pasiekė rekordinį 76:40. Visiškai beviltiškoje situacijoje Kauno „Saulės“ gimnazija vistiek surado jėgų ir iki rungtynių pabaigos kiek aptirpdė tragišką rezultatą. 83:53 tokiu rezultatu baigėsi finalo rungtynės ir čempionų giesmės ir aukščiausios prabos apdovanojimai šį kartą buvo skirti Kauno Jono Jablonskio gimnazija.

Svekiname čempionus, o kitiems linkime nenusiminti, nes kitąmet išauš nauja diena ir komandos turės viską įrodinėti iš naujo ! Geros vasaros visiems ir nepamirškit krepšinio kamuolio !

Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)Net 14 Justo Ilgūnaičio tritaškių pažymėti įspūdinga Kauno „Saulės“ gimnazijos pergale (2017 balandžio 25 d., antradienis, 16:08 val.)Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Po gražios kovos į finalą keliauja Kauno „Saulės“ gimnazija (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 02:11 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)