Vilkijos gimnazija vs Kauno Jono Jablonskio gimnazija (56:90)Basketnews.lt Lietuva 2017 taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 16:00 val. @ Vilkijos gimnazija, Čekiškės g. 73, Vilkija, Kauno raj., LT-54225

Vilkijos gimnazija neprilygo Kauno Jono Jablonskio gimnazijos puolimo mašinai

2017 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:45 val., peržiūros: 945

Ketvirtadienį, balandžio 20 dieną, Vilkijos gimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva“ 10-12 klasių taurės rungtynės, tarp vietos Vilkijos gimnazijos ir svečių Kauno Jono Jablonskio gimnazijos ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios svečių krepšininkai aiškiai dominavo, ko pasekoje pasiekė lengvą pergalę rezultatu 56:90 (7:16, 15:17, 13:24, 21:33).

Jau pačioje susitikimo pradžioje varžovus nokautavo J. Daugėlos tolimi metimai. Kiek vėliau Vilkijos gimnazistams pavyko nežymiai sušvelninti deficitą, tačiau geriau kėlinuką užbaigę kauniečiai įgijo devynių taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke geriau startavę aikštės šeimininkai sumažino deficitą iki dviejų taškų, tačiau čia pat susiėmę Kauno Jono Jablonskio gimnazijos krepšininkai ir vėl spurtavo bei įgijo dviženklį atotrūkį, kurį išlaikė iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 22:33.

Po ilgosios pertraukos tolimais metimais ir vėl prapliupę kauniečiai iškart pabėgo nuo varžovų įgydami 23-ijų taškų pranašumą. Kiek vėliau Vilkijos gimnaziją dar bandė traukti T.Vyšniauskas, tačiau vienas lauke ne karys, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė 22 taškai. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo formalumas, tačiau ir joje aiškiai dominavę Kauno Jono Jablonskio gimnazijos krepšininkai įgijo triuškinantį pranašumą bei šventė pergalę rezultatu 56:90.

Kaišiadorių „Algrido Brazausko gimnazija“ neprilygo Kauno „Jono Jablonskio gimnazijai“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 17:03 val.)Vilkijos gimnazija turėjo nemažai vargo su Kauno Aleksandro Puškino gimnazija (2017 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 19:37 val.)Kauno „Saulės“ gimnazija po emocingos kovos įveikė Kauno Jono Jablonskio gimnaziją (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 20:27 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija susitvarkė su Vilkijos gimnazija (2017 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Kauno Jono Jablonskio gimnazija atsirevanšavo Kauno „Saulės“ gimnazijai (2017 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:15 val.)Krepšinio trilerį po trijų (!) pratęsimų laimėję J. Daugėlos vedini Kauno Jono Jablonskio gimnazija keliauja į finalą (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 01:36 val.)Basketnews.lt 2017 taurė 10-12 klasės atiteko fantastiškai pasirodžiusiai Kauno Jono Jablonskio gimnazijai !!! (VIDEO) (2017 gegužės 24 d., trečiadienis, 18:59 val.)57 taškus pelnęs Julius Daugėla atvedė Kauno Jablonskio gimnaziją į pergalę (2017 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 15:45 val.)Po permainingos kovos „Vilkijos gimnazija“ palaužė Kaišiadorių „Algirdo Brazausko gimnaziją“ (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 08:26 val.)J. Jablonskio gimnazija į finalo ketvertą žengė su vėjeliu (2017 gegužės 16 d., antradienis, 19:21 val.)