R2P Sport ‒ S/M vs MRU VSA (54:86)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:01 val., peržiūros: 780

Trečiadienį, vasario 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „R2P Sport – S/M“ bei svečių „MRU VSA“. Svečių ekipa visus reikalus išsprendė pirmoje rungtynių pusėje, kuomet nutolo nuo savo varžovų nepavejamai ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kurie gana puikiai žaidė puolime ir sėkmingai tvarkėsi gynyboje. Aikštelės šeimininkai niekaip nerado skylių savo varžovų zoninėje gynyboje, o tuo pasinaudojusi „MRU VSA“ nutolo nuo savo varžovų. Nors ketvirčio pabaigoje jų puolimas kiek prislopo, tačiau tai jiems nesutrukdė išlaikyti dviženklio pranašumo. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:24. Antrąjį kėlinuką su didesne energiją pradėjo svečiai ir dviejų su puse minutės atkarpą laimėjo 10:2. Vėliau K.Surplys ir toliau svilino „R2P Sport – S/M” krepšį taikliais tolimais metimais ir skirtumas tarp komandų pasiekė ir 30-ies taškų ribą. Per likusį kėlinio laiką niekas nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:52.

Trečiojo kėlinio metu krepšys atsirišo aikštelės šeimininkams arba svečių ekipos gynyba nebebuvo tokia intensyvi. Viso kėlinio metu komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 41:72. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „MRU VSA“ iškovojo triuškinančią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:86.

Rolandas Palčinskas („MRU VSA“):
“Pradedam rinktis į rungtynes, grįžta pagrindiniai žaidėjai ir rezultatą matom. Iki atkrintamųjų turėtume grįžti į praeito sezono formą“.

„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“ (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo pergalę prieš „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 15:26 val.)„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62) (2018 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)