MRU VSA vs ICE (60:88)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

B lygoje pergalingai startavę „MRU VSA“ suklupo prieš „ICE“ (60:88)

2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 23:12 val., peržiūros: 1002

Lapkričio 20d., Antradienį, Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „MRU VSA“ ir svečiai – „ICE“.

Rungtynės prasidėjo apylygia kova, tačiau sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes į priekį įsiveržė „ICE“ (6:9). Neužilgo svečiai surengė spurtą 12:0 ir atsiplešė nuo varžovų (6:18). Po kelių minučių vėl sekė „ICE“ krepšininkų spurtas 10:0 ir po pirmojo kėlinio užtikrintai pirmavo svečiai – 16:30. Antrąjį kėlinį vėl sėkmingai pradėjo „ICE“, kurie tik prasidėjus kėliniui pelnė 6 taškus be atsako ir padidino pranašumą iki 20-ies (16:36). Tuo tarpu „MRU VSA“ krepšininkams nesisekė puolime ir per antrąjį ketvirtį ekipa pelnė tik 10 taškų – 26:47.

Antrąją rungtynių dalį ekipos pradėjo tolimais metimais, „MRU VSA“ smeigė porą, o svečiai atsakė 3 tritaškiais. Nors „ICE“ žaidė tik su vienu keitimu, jiems netrūko jėgų ir jie sugebėjo palaikyti aukštą rungtynių tempą. Trečiajame kėlinyje svečiai dar labiau padidino skirtumą – 45:73. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai dar nekėlė baltos vėliavos ir kovojo iki galo, praėjus 4 minutėm 5-ą pražangą gavo svečių centras A.Jakštonis ir „ICE“ liko be keitimų. Po kėlių minučių traumą patyrė A.Rimkus, tačiau po minutės pertraukėlės apsitarę „ICE“ paliko žaidėją aikštelėje. Svečiai sugebėjo atsilaikyti nors ir puldami keturiese sėkmingai užbaigdavo atakas, o „MRU VSA“ niekaip nesurado savo žaidimo ir šeimininkams teko pripažinti varžovų pergalę – 60:88 (16:30, 10:17, 19:26, 15:15).

„ICE“ Tomas Jonkus:

Labas geras pataikymas, išnaudojom gerą pataikymą, Donatas yra labai geroje sportinėje formoje, nežinau, šiandien traukė kaip tikras komandos lyderis, norėtųsi tokios jo formos visada, o tas padėjo ir kitiem žaidėjam užsivest. Surinkom tik šešiese, o traumos ir baudos šiek tiek išgasdino, bet persvara jau buvo saugi ir kovojom kaip viena komanda, net nedidėlė ir labai džiaugiuosi už tai, o šiaip tai gerai gynėmės, stengėmės ir eiti padėti, nes žinom, kad varžovai metikai, tai tą ir išnaudojom, gera gynyba ir užsivedimas iki galo.

„MRU VSA“ Rolandas Palčinskas:

Iš pat pradžių tai varžovai labai gerai pataikė, o paskui, vėl, mūsų pagrindinė liga, kreipimas į teisėjų švilpukus, nemokėjimas prisitaikyti ir tada prasidėjo lakstymas be galvos, paimi time out’ą, pasakai ką daryt ir vėl, pirmą ataką vėl vyksta visiškas balaganas, neišnaudojam miss match’ų. Tiesiog, tragiškas žaidimas.

Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „MRU VSA“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Oresto Margelio pergalingas metimas išplėšė pergalę „MRU VSA“ (76:73) (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:49 val.)„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70) (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:48 val.)„MRU VSA“ nesugebėjo pasipriešinti Advokatų kontorai „Konsus“ (50:82) (2019 kovo 05 d., antradienis, 21:46 val.)„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauno autobusai“ susitvarkė su „MRU VSA“ (97:78) (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 22:23 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 21:32 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)