MRU VSA vs Akademija (89:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Atkaklioje kovoje „Akademija“ įveikė „MRU VSA“ ekipą

2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:32 val., peržiūros: 1215

Antradienį Vidaus reikalų ministerijos sporto salėje įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSA“ ( 1/1) ir svečių teisėmis atvykę „Akademija“ ( 2/2),

Rungtynės prasidėjo užtikrintu „MRU VSA“ puolimu ir L.Juknio kariauna buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 10:2). Vis dėlto, ketvirčio pabaigoje „Akademija“ sugebėjo panaikinti skirtumą ir greitomis atakomis susikrovė trijų taškų pranašumą ( 24:27). Antrame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova. Komandos daug kartų keitėsi pirmaujančia ir prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 47:47.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ įkrito į duobę, o „MRU VSA“ su kiekviena minute didino pranašumą. Svečiams niekaip nepavyko pralaužti kietos varžovų gynybos ir „MRU VSA“ išsaugojo 7 taškų pranašumą ( 73:66). Ketvirtame kėlinyje „Akademija“ kilo į lemiamą šturmą ir per keturias minutes sumažino skirtumą iki 2 taškų ( 78:76). Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kur „Akademija“ laimėjo nervų karą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 89:90 (24:27, 23:20, 26:19, 16:24)

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ treneris , L.Juknys, pakalbintas apie rungtynes, toliau laikėsi tylos įžadų.

Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „MRU VSA“ (71:60) (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:14 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Pro Angel“ atkaklioje kovoje pranoko „Akademija“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 22:19 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„Akademija“ nepasigailėjo „Pro Angels“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 23:57 val.)„GZP“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ (79:64) (2019 sausio 29 d., antradienis, 23:19 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Pro Angels“ palaužė „MRU VSA“ (84:70) (2019 sausio 08 d., antradienis, 22:18 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Pro Angels“ antrą kart įveikė „MRU VSA“ ir žengė į B lygos finalą (104:78) (2019 gegužės 07 d., antradienis, 21:45 val.)