KM „Žalgiris“ vs MRU VSA (61:73)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Rungtynių pradžioje pranašumą susikrovę „MRU VSA“ įveikė KM „Žalgiris“

2019 sausio 17 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 907

Ketvirtadienį, sausio 17 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgirio“ salėje įvyko B lygos rungtynės tarp KM „Žalgiris“ bei „MRU VSA“. Rungtynės komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmojo kėlinio pabaigoje savo pranašumą išlaikė „MRU VSA“ komandą.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „MRU VSA “ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „MRU VSA“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „MRU VSA “ pavyko padidinti savo rezultatą 12:16.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo KM „Žalgiris“, bet taip maždaug truko, tik pirmas dvi minutes. Įsižaidus „MRU VSA“ komandai, padidėjo jų pranašumas aikštelėje ir jau įpusėjus antram kėliniui jie jau turėjo dviženklį pranašumą . Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 26:40

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „MRU VSA“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni,ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „MRU VSA“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 27 taškų persvara 34:62.

Ketvirtojo kėlinio pradžioj „MRU VSA“ komanda nemažino apsukų, o juos į priekį vedė komandiškas darbas. Taip jiems atnešė sėkmingą laimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 61:73.

„MRU VSA“ komandos treneris R.Palčinskas: Šiandien varžovai mažai susirinko, tai gal mums padėjo laimėti. Antrame kėlinį taikliai pataikėme, bet šiaip žaidėme kai ir visą šį sezoną neprotingai, ketvirtą kėlinį beveik nieko nepataikėme, nepasidarėm jokio derinio, leidom sumažinti skirtumą, eilinį kartą prastos rungtynės, tiesiog pasisekė mums šiandien.

Visas rungtynes pirmavę Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po gražios dvikovos įveikė KM „Žalgiris“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 21:41 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)B lygoje pergalingai startavę „MRU VSA“ suklupo prieš „ICE“ (60:88) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 23:12 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)