Akademija vs R2P Sport ‒ S/M (82:66)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“

2017 lapkričio 13 d., Pirmadienis, 22:28 val., peržiūros: 812

Lapkričio 13 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Akademija“ priemė svečius „R2P Sport ‒ S/M“. „Akademija“ buvo laimėję visus tris susitikimus, o „R2P Sport ‒ S/M“ buvo pralaimėję dvi rungtynes.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, keitėsi taikliais metimais. Prasidėjus antrai kėlinio pusei rezultatas buvo lygus (11:11). Įpusėjus devintai minutei rezultatas buvo lygus (11:11). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Akademija“, kuri įgijo šešių taškų persvarą (24:18).

Antro kėlinio pirmas keturias minutes komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus keturias minutes komandas skyrė devyni taškai (35:26). Netrukus gerą atkarpą pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“, laimėję ją rezultatu 2:9 (37:35). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai ir įpusėjus rungtynėms „Akademija“ turėjo trijų taškų persvarą (41:38).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o antrą minutę „R2P Sport ‒ S/M“ priartėjo prie varžovų iki vieno taško (43:42). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „Akademija“ (53:42). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 12 taškų (59:47). Kėlinio pabaigoje „Akademija“ išlaikė 11 taškų persvarą (64:53).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, o vėliau 11 taškų be atsako pelnė „Akademija“ (75:55). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o „Akademija“ varžovams atkūrti intrigos neleido. „Akademija“ iškovojo ketvirtą pergalę, o „R2P Sport ‒ S/M“ pralaimėjo trečią kartą.

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Šiandien buvome stipresni žaidėjų kiekiu ir nusiteikimu rungtynėms. Pagarba priešininkams, kad privertė žaisti iki rungtynių pabaigos.“ Paklaustas, kuo žaidimas paiskeitė antroje pusėje, kada įgijo komanda persvarą, treneris atsakė: „Susikaupėme ir iš lėto po truputi susikaupėme persvarą.“

„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Akademija“ patiesė vienus lygos favoritų (2018 balandžio 03 d., antradienis, 21:46 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)