BC „Boom“ & Basket24.lt vs BC „Amber Grill“ (101:96)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96)

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 23:06 val., peržiūros: 490

Vasario 19 d., A. Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių rungtynių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečiai BC „Amber Grill“.

Rungtynės prasidėjo greitu žaidimu ir abi komandos greitai rinko taškus (12:12). Vėliau šeimininkai kiek pristabdė puolimą, o tuo pasinaudoję svečiai po pirmojo kėlinuko pirmavo (16:21).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu ir greitai susikrovė solidų pranašumą (20:36). BC „Boom“ & Basket24.lt ir toliau nerado kelių link krepšio, o BC „Amber Grill“ pasiuntė varžovus į nokdauną ir prieš ilgąją pertrauką švieslentė rodė 25 taškų pranašumą svečių naudai (27:52).

Trečiajame kėlinyje BC „Boom“ & Basket24.lt dėka A. Urmulevičiaus taiklių trijų tritaškių dėka sugebėjo sumažinti atsilikimą nuo varžovų ir gryžti į kovą (51:66).

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje A.Urmulevičius ir toliau tęsė savo tritaškių šou ir pataikė keturis tolimus metimus iš eilės, kas leido inicijuoti spurtą (17:3) ir prisivyti varžovus iki minimumo. Nors BC „Amber Grill“ dar ketvirtajame kėlinyje pataikė keturi tolimus metimus, bet BC „Boom“ & Basket24.lt nebeleido varžovams atsiplėšti ir po taiklaus R. Sebeckos baudos metimo komandos buvo priverstos žaisti prątesimą (80:80).

Prątesime komandos kovėsi dėl kiekvieno kamuolio, bet BC „Amber Grill“ pražangos leido BC „Boom“ & Basket24.lt komandos žaidėjui R. Palčinskui išlyginti rezultatą ir jis tuo pasinaudojo ir komandos buvo priverstos žaisti antrąjį prątesimą (91:91).

Antrajame prątesime svečiai sunkiai rinko taškus o po taiklių dviejų svečių tolimų metimų nebesugebėjo gryžti į kovą ir kapituliavo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt rezultatu 101:96 (16:21, 11:31, 24:14, 29:14, 11:11, 10:5). Šeimininkams tai buvo 14-oji pergalė.

BC „Boom“ & Basket24.lt komandos treneris L.Gudaitis:

Po ilgosios pertraukos vyrų paklausiau, ar jau pasiduodam, nes skirtumas 25 taškai, ar dar bandom kabintis į šias varžybas, nes jeigu norim varžovus pasivyti, turim išeiti į aikštę su visai kitokią agresija, energija. Vyrai nenorėjo pasiduoti ir kaip matėme antroje rungtynių pusėje visai kitokia gynyba buvo, labai aišku padėjo ir taiklūs tritaškiai metimai, o vėliau kai buvo lygus rezultatas, sėkmės faktorius daug lėmė, nes ir pora svarbių žaidėjų išsibaudavo dėl to buvo gan komplikuota situacija, bet svarbiausia, kad galim džiaugtis iškovota pergale.

Rezultatyviausi žaidėjai:

BC „Boom“ & Basket24.lt po atkaklios kovos iškovojo pirmąją pergalę (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 21:14 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 17:23 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „ICE“ (69:55) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:12 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ paskutinę akimirką išplėšė pergalę prieš BC „Amber Grill“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 23:40 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą ir pasiekė pergalę (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)„BC „Boom“ & Basket24.lt“ iškovojo užtikrintą pergalę (2018 kovo 06 d., antradienis, 20:19 val.) „Kauno TMPC“ įveikė „Amber Grill“ ekipą (2018 vasario 01 d., ketvirtadienis, 20:04 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)