Rivjera baldai ‒ Grizliai vs R2P Sport ‒ S/M (74:88)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 13 d., Antradienis, 19:30 val. @ V. Adamkaus gimnazija, Bitininkų g. 31, Kaunas, LT-46376

Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“

2018 kovo 13 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 751

Antradienį, kovo 13 dieną, V. Adamkaus gimnazijos sporto salėje įvyko „B“ lygos, antrojo etapo rungtynės tarp vietos „Rivjera baldai – Grizliai“ bei svečių „R2P Sport – S/M“. Pirmus tris kėlinukus komandos žaidė gana apylygiai ir atrodė viena kitos vertos, tačiau ramesnia galva lemiamą ketvirtį sužaidė svečių ekipa ir pasiekė pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet neblogą atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kuriems pavyko įgyti aštuonių taškų pranašumą. Visgi, vėliau kelias atakas sėkmingai užbaigė svečia ir kiek apkarpė savo deficitą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:15. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „R2P Sport – S/M“, kuriems pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgyti kelių atakų pranašumą. Tačiau tuomet jie krito į duobę ir kurį laiką nesugebėjo sėkmingai užpulti. Tuo pasinaudojo „Rivjera baldai – Grizliai“ ir spurtavo bei susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:39.

Trečiojo kėlinio didžiąją dalį komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Visgi, ramesnia galva žaidusi svečių ekipa, netrukus atitrūko nuo savo varžovų ir įgijo šiokį tokį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 56:61. Lemiamo ketvirčio metu „Rivjera baldai – Grizliai“ atrodė išsisėmė ir tuo netruko pasinaudoti „R2P Sport – S/M“ ekipa ir netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai susirinko tris technines pražangas ir palaidojo savo šansus iškovoti pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:88.

Mažvydas Juščius („R2P Sport ‒ S/M“):
“Gerai sužaistą ketvirtą kėlinį nulėmė tai, kad prisiminėm, jog Marius žadėjo visiems skanią vakarienę ir daug alaus. Tai mus ir motyvavo, tad pasistengėm rungtynių pabaigoje, kabinomės į rungtynes ir jas laimėjom“.

Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)Pratęsime „Akademija“ įveikė „Rivjera baldus ‒ Grizlius“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 23:08 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.) „BC „Boom“ & Basket24.lt“ atkakliose rungtynėse atsilaikė iki paskutinės sekundės ir nugalėjo „Rivjera baldai ‒ Grizliai” (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:11 val.)