BC „Boom“ & Basket24.lt vs ICE (69:55)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „ICE“ (69:55)

2018 kovo 12 d., Pirmadienis, 22:12 val., peržiūros: 504

Kovo 12d., pirmadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, Reguliariosios rungtynės tarp: šeimininkų – BC „Boom“ & Basket24.lt ir svečių – „ICE“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo BC „Boom“ & Basket24.lt krepšininkai, per mažiau nei 3 pirmojo kėlinio minutes pradėjo sausu 10:0 puolimu. „ICE“ ekipai nesisekė pulti ir per pirmąjį kėlinį svečiai sugebėjo pelnyti tik 8 taškus – 26:8.

Antrame kėlinyje šeimininkų puolimas šiek tiek pristojo, tačiau abi komandos kovojo apylygiai. BC „Boom“ & Basket24.lt neleido varžovams priartėti ir išsaugojo turėtą 18 taškų pranašumą – 38:20.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, šeimininkai dar labiau padidino savo persvarą, o „ICE“ krepšininkai vis strigo puolime – 58:35.

Trumpesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję BC „Boom“ & Basket24.lt rungtynių pabaigoje šiek tiek pritrūko jėgų, kas leido varžovams tik sušvelninti rezultatą, o šeimininkai iškovojo užtikrintą pergalę – 69:55 (26:8, 12:12, 20:15, 11:20).

BC „Boom“ & Basket24.lt komandos treneris Laisvydas Gudaitis:

Didelę pergalės dalį lėmė gynyba, ypatingai pirmoje rungtynių pusėje labai gerai gynėmės, puolimas irgi nestrigo, to pasekoje susikrovėm solidžia persvarą, o toliau liko tik ją išlaikyti, nedaryti kažkokių skubotų, kvailų sprendimų, aišku, visko buvo, bet gerai, kad ir varžovai darė nemažai klaidų, skubotų metimų. Antra pusė buvo šiek tiek apylygę, bet dėka to, kad prieš tai susikrovėm pranašumą ir jį išlaikėm laimėjom.

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65) (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt po dviejų pratesimų nugalėjo BC „Amber Grill“ (101:96) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 23:06 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)Tik po atkaklios kovos Sabonio KC 2000 I – „Beko“ įveikė „ICE“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)