Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ vs BC „Amber Grill“ (74:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:48 val., peržiūros: 724

Ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ (šeimininkai) ir BC „Amber Grill“ (svečiai).

Pirmojo kėlinuko pradžioje išsiskyrė BC „Amber Grill“ ekipos krepšininkas M.Kudirka, kuris vogė iš varžovų vieną kamuolį po kito, rengė greitas atakas, kurias užbaiginėjo pats ir jo komandos draugai. Visgi, Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ puikiai laikėsi ir įpusėjus kėlinukui rungtynėse buvo lygybė – 12:12. Bet tas pats M.Kudirka pelnė septynis taškus paeiliui, kurie leido svečiams pasibaigus pirmajam kėlinukui būti priekyje 18:22.

Antrajame kėlinuke po R. Puikio tolimo metimo BC „Amber Grill“ įgijo dviženklį pranašumą – 18:30. Dar po tritaškį pridėjo R.Verbickas ir L.Damušis, tačiau šeimininkai į tai atsakė tokiais pat taikliais J. Kerevičiaus ir M. Užukausko tolimais šūviais. Įpusėjus rungtynėms 37:47 pirmavo svečiai.

Trečiajame kėlinuke R.Puikys įsūdė tris tolimus metimus, kurie BC „Amber Grill“ ekipai leido įgyti dvidešimti vieno taško persvarą – 46:67. Visgi, Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iki kėlinuko pabaigos šiek tiek savo deficitą sumažino – 51:68.

Ketvirtajame kėlinuke po D. Šemeklio tritaškio BC „Amber Grill“ buvo priekyje 59:75. Bet tada Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ stojo į lemiamą mūšį – taiklūs G. Mažeikos, V. Jakubaičio ir M. Klusaičio metimai leido saboniukams sumažinti svečių turimą pranašumą iki vienaženklio. Visgi, tai buvo per maža ir BC „Amber Grill“ šventė pelnytą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:82 (18:22, 19:25, 14:21, 23:14).

R.Puikys (BC „Amber Grill“):

„pačioje pradžioje rungtynių nudžiugino gynyba sukoncentruota, gerai gynėmės. Ir šiaip, mūsų buvusio trenerio komanda. Tai turbūt, norėjom parodyti savo treneriui, kokie užaugom, kai baigėm saboninę. Bandėm rungtynėse žaisti komandiškai, aišku, truputį balaganas kartais gaudavosi. Bet buvome vyresni, patirtimi ir laimėjome“.

BC „Amber Grill“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Sabonio KC 200 I ‒ „Beko“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 20:23 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)Geras „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ ekipos puolimas leido iškovoti pergalę prieš Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)BC „Amber Grill“ be vargo įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (86:60) (2018 kovo 27 d., antradienis, 21:26 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)BC „Amber Grill“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 16 d., pirmadienis, 22:42 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ turėjo vargo su Sabonio KC 2000 I – „Beko“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)Visas rungtynes dominavę „BC „Amber Grill“ susitvarkė su „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 22:20 val.)