BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs R2P Sport ‒ S/M (82:70)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 22:32 val., peržiūros: 831

Pirmadienio vakarą B lygos rungtynėse susitiko BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva bei R2P Sport ‒ S/M ekipos. Nuo pat susitikimo pradžios komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Nors po D. Stankuževičius tolimo metimo 6:9 priekyje buvo svečiai, tačiau pora taiklių M.Stankevičius dvitaškių vėl svėrė rezultatą šeimininkų komandos naudai 12:11. Panašus kovingas scenarijus išsilaikė iki pat kėlinio pabaigos po kurio 28:25 pirmavo BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva. Antrojo kėlinuko viduryje po A.Cvirka dvitaškio svečiai įgijo keturių taškų pranašumą 33:37, tačiau antrą kėlinio pusę galingiau vėl sužaidė A. Borodino, M. Stankevičiaus bei V. Sutkaus vedini BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva ir po dviejų kėlinių 47:41 priekyje buvo pastarieji.

Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio ir nuo to momento visą trečiąjį kėlinuką laikėsi apie dešimties taškų ribą. Svečiams niekaip nesisekė sumažinti skirtumo iki kovinio atstumo, tačiau po trijų ketvirčių 62:51 pirmaujant BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vis dar buvo viltis kabintis į rungtynes per paskutiniąsias dešimt minučių. Nors ketvirtasis ketvirtis prasidėjo lygiai tačiau galutinius taškus sudėliojo šeimininkų lyderis M.Stankevičius. Šio vaikino dešimties taškų „solo“ pasirodymas padidino skirtumą tarp komandų iki 80:64. Per likusias tris minutes komandos keitėsi daugiau netiksliais metimais,o svečiai kiek apmažino skirtumą ir garbingai baigė rungtynes 82:70.

Po rungtynių BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vyr.treneris kalbėjo: Pergalę lėmė noras, galvojome, kad varžovas bus silpnesnis, bet oponentai davė rimtą kovą.

Paprašytas išskirti ką nors iš komandos treneris buvo kategoriškas: – Laimėjom žaisdami koamndiškai.

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)Po BC „Gazuoto pieno“ – Arnuva kojomis krito dar vienas varžovas (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:49 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„Kauno TMPC“ sutriuškino BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (111:69) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)