Advokatų kontora „Konsus“ vs DNC ‒ Sporto fėja (80:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos

2017 gruodžio 22 d., Penktadienis, 01:33 val., peržiūros: 845

Ketvirtadienio vakarą A. Sabonio KC II salėje vyko B lygos pirmenybės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę „Advokatų kontora „Konsus“ su „DNC – ​Sporto fėja" krepšininkais. Emocingose ir atkakliose rungtynėse pergalę šventė šeimininkai.

​Pirmajį ketvirtį „Konsus“ pradėjo spurtu 9:0 taip parodydami, kas čia šeimininkai. Visą pirmąjį kėlinį jie​ dominavo aikštelėje. Po P. Mickūno tritaškio šeimininkai pabėgo į priekį net 13 taškų persvara (20:7). Tai leido jiems išlaikyti dviženklę persvarą. Po kėlinio rezultatas – 25:14.

​Antrajame rungtynių ketvirtyje svečiai sparčiai artėjo prie varžovų. Sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes „DNC“​ spurtavo 9:0, taip priartėdami prie varžovų iki apčiuopiamo 3 taškų deficito (34:31). Šeimininkai neleido priešininkams persverti rezultato. Švieslentėje po kėlinio degė rezultatas – ​41:36.

​Antrąją rungtynių pusę puikiai pradėjo „​DNC – ​Sporto fėja“​. Spurtavę 17:1, jie perlaužė rungtynių eigą į savo pusę. Įpusėjus kėliniui svečiai susikrovė rekordinį 11 taškų pranašumą. Išlaikę dviženklę persvarą bei po iš eilės 5 pelnytų K. Meiliūno taškų jie trečiąjį kėlinį užbaigė turėdami 9 taškų pranašumą (57:66).

​Ketvirtajame kėlinyje įsivyravo bekompromisė kova. Svečiai pradėjo ketvirtį turėdami persvarą, bet varžovams ją greit panaikinus teko vėl susikaupti kovai. Likus mažiau nei 2 minutėms iki rungtynių pabaigos „DNC – Sporto fėja“​ pirmavo 4 taškais, bet „Konsus“, įgyvendinę 2 iš eilės atakas, išsiveržė į priekį minimaliu skirtumu ir laimėjo rungtynes rezultatu 80:79.

​Nugalėtojų komandos trenerio A. Šiaulio komentaras po rungtynių:
„​Galbūt pergalę lėmė kovingumas. Buvo tų atkarpų, kai paleidom, bet ačiū vyrams, kad susikaupė. Patraukėm, nors varžovai gerai žaidė visas rungtynes. Buvo malonu prieš juos žaisti.“

Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą (2018 vasario 02 d., penktadienis, 00:26 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Kauno autobusai“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)