ICE vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (95:96)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95)

2017 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 01:00 val., peržiūros: 894

Trečiadienį, lapkričio 29d., V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių reguliariosios rungtynės tarp aikštės šeimininkų „ICE“ ir svečių BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkų.

Jau nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai pradėjo spausti svečius visoje aikštėje, tačiau su tuo lengvai susitvarkę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai greit rinko taškus. Pusę pirmojo kėlinio komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau antroje kėlinio pusėje spurtavo svečiai ir susikrovė 14 taškų persvarą – (17:31).

Antrame rungtynių kėlinyje ir toliau užtikrintai žaidė BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai. Pirma rungtynių pusė baigėsi rezultatu – (32:51).

Antros rungtynių pusės pradžioje „ICE“ dar tikrai neketino pasiduoti, nors iki 3-iojo kėlinio likus mažiau nei 2 minutėm šeimininkai atsilikinėjo net 20 taškų, baigiantis trečiam kėliniui deficitą pavyko sušvelninti iki 13-os – (53:66).

Ketvirtą kėlinį su užsidegimu pradėję šeimininkai spurtavo ir po 2 iš eilės D.Zdančiaus tritaškių „ICE“ atsiliko tik 4 taškais, tačiau iki pat 4-ojo kėlinio pabaigos taip ir nepavyko persverti rezultato savo naudai. Likus keliom sekundėm iki kėlinio pabaigos rungtynes bandė užbaigti BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva lyderis – M.Stankevičius, jo metimas nuo aikštės vidurio buvo taiklus, tačiau žaidėjas nespėjo išmesti kamuolio laiku ir komandos santykius gavo aiškintis pratesime.

Pratesime tiesiog dominavo BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva lyderiai – M.Stankevičius ir V.Sutkus, tempadmi savo komandą link pergalės, tačiau šeimininkai vis priešinosi ir likus mažiau nei 5 pratesimo sekundėm D.Zdančius tritaškiu mažina „ICE“ atsilikimą iki minimalaus, tačiau tuom viskas ir baigiasi. Po įtemptos kovos BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva iškovoja 7-ąją pergalę iš eilės, galutinis rungtynių rezultatas – 95:96 (17:31, 15:20, 21:15, 26:13, 16:17)

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva komandos treneris Jomantas Eibukas:

Išpradžių žaidėm kaip visada žaidžiam, tačiau antroje rungtynių puseje sulėtėjom ir leidom varžovam pelnyti daug tritaškių, o tai ir yra pagrindinis jų ginklas, varžovai pasivijo, pagavo tempą ir sugebėjo atsitiest.

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Huawei“ atsilaikė prieš „ICE“ (87:81) (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)