ICE vs ASU ‒ Vytis 2 (72:60)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą

2018 kovo 21 d., Trečiadienis, 23:18 val., peržiūros: 678

Kovo 21 dieną, 20:30 val., Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko B lygos komandos “ICE” (šeimininkai) ir „ASU ‒ Vytis 2“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje „ICE“ ekipa po A. Jakštonio ir M. Maslenikovo metimų spurtavo ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo 15:2. Bet „ASU ‒ Vytis 2“ labai greitai atsigavo ir prisivijo varžovus. Visgi, pirmą kėlinuką 19:13 laimėjo šeimininkai.

Antrajame kėlinuke po D. Petrausko šešių taškų paeiliui „ICE“ vėl nutolo – 28:15. Bet R. Zymono ir T. Griciūno metimai kėlinuko antroje pusėje vėl leido svečiams priartėti – 37:30.

Trečiajame kėlinuke po A. Bulio tritaškio „ASU ‒ Vytis 2“ priartėjo per vieną metimą – 40:37. Bet tada M.Maslenikovas vėl pataikė du tritaškius paeiliui, o šeimininkai neatidavė iniciatyvos svečiams ir pasibaigus trims ketvirčiams pirmavo 54:46.

Lemiamame ketvirtyje „ICE“ labai greitai įgijo dviženklią persvarą, kurią pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos ir reguliarusis B lygos sezonas užbaigtas pergalingai. Galutinis rungtynių rezultatas 72:60 (19:13, 18:17, 17:16, 18:14).

T.Jonkus („ICE“):

„neblogas žaidimas, iš tikro. Visą pirmą kėlinį pagaliau, kaip nekeista, sužaidėme gerą. Visa komanda stengėsi – ir nuo suolo kylantys ir startinis penketas puikiai žaidė, tikrai dalinomė gerai kamuoliu, kai kurie metimai tik gal nesukrito. Gal tiktai gynybą keliose vietose reikėtų pataisyti, bet viskas bus gerai – atkrintamosioms būsime pasiruošę.“

„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ ekipa (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:22 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ ketvirtajame kėlinuke palaužė „ICE“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 22:09 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)„Kauno autobusai“ nesunkiai įveikė jaunuosius „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkus (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Advokatų kontora„Konsus“ lengvai nugalėjo „ASU ‒ Vytis 2“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „ASU ‒ Vytis 2“ (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)