„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Amber Grill“ (71:78)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“

2018 sausio 12 d., Penktadienis, 18:10 val., peržiūros: 23

Ketvirtadienį, sausio 12 dieną, A. Sabonio KC įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Advokatų kontoros „Konsus“ bei svečių BC „Amber Grill“. Praktiškai visų rungtynių metu komandos žaidė gana apylygiai ir nei vienai ekipai nepavykdavo įgyti solidesnio pranašumo. Kad vyko permaininga kova, atspindi ir tas faktas, kad pirmaujanti komanda šiose rungtynėse keitėsi net 24-is kartus. Visgi, rungtynių pabaigoje svečių ekipa sužaidė nepriekaištingai ir taip iškovojo pergalę.

Rungtynės prasidėjo gan rezultatyviai ir komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais. „Konsus“ rungtynių pradžioje turėjo vieno ar trijų taškų pranašumą, o BC „Amber Grill“ ekipa vis mažindavo savo atsilikimą arba lygindavo rezultatą. Praktiškai visą kėlinį vaizdas aikštelėje nesikeitė ir komandos toliau kovojo kaip lygios. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:19. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečių ekipa ir dėka taiklių tolimų metimų, jie persvėrė rezultatą ir įgijo keturių taškų pranašumą, kas šioms rungtynėms jau buvo geras pranašumas. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir aikštelės šeimininkai mažais žingsneliais artėjo prie savo varžovų. Kėlinukui einant į pabaigą, „Advokatų kontorai „Konsus“ pavyko įgyti penkių taškų pranašumą, kurį ir išlaikė iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 42:37.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai ir įgijo rekordinį, septynių taškų pranašumą. Visgi, tuomet 8:0 atkarpą laimėjo BC „Amber Grill“ ekipa ir patys įsiveržė į priekį. Vėliau komandos pradėjo žaisti gana permainingai – tai viena, tai kita ekipa vis įsiverždavo į priekį. Kėlinukui artėjant į pabaigą, „Konsus“ ekipa turėjo keturių taškų pranašumą, bet viską braukė svečių ekipa, kuriai pavyko išlyginti rezultatą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 60:60. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie smeigė du tolimus metimus, pridėjo dvitaškį ir tokiu būdu įgijo keturių taškų pranašumą. Tuomet aikštelės šeimininkai sužaidė gerą atkarpą ir susigrąžino minimalų pranašumą į savo rankas. Likus žaisti kiek daugiau nei minutei, svečiai turėjo keturių taškų pranašumą, tačiau likus žaisti pusei minutės, komandas jau skyrė tik du taškai. Visgi, „Konsus“ savo šansų puolime neišnaudojo, o BC „Amber Grill“ ekipa prie baudų metimo linijos neklydo ir įtvirtino savo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 71:78.

Dovydas Šemeklis (BC „Amber Grill“):
„Turbūt buvome labiau nusiteikę. Žaidėme emocija, o ne žaidėjais, taikliais metimais ar kažkuo. Viską paimėm tik emocija, kaip ir kiekvienose varžybose“.

Panašios naujienos:
„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)Jaunieji Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ krepšininkai krito ir prieš Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 13 d., šeštadienis, 01:43 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)BC „Boom“ & Basket24.lt“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2017 gruodžio 01 d., penktadienis, 17:23 val.)BC „Amber Grill“ B lygos sezone startavo pergale prieš Sabonio KC ‒ „Liūtuką“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu