ICE vs BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė BC „Boom“ & Basket24.lt (68:65)

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 00:24 val., peržiūros: 658

Trečiadienį, sausio 3 d., V. Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir BC „Boom“ & Basket24.lt.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai kurie greitai peremė iniciatyva į savo rankas ir pirmavo (9:17), tačiau jų puolimas pradėjo strigti, kas laido šeimininkams po pirmojo kėlinuko sumažinti atsilikimą (15:19).

Antrajame kėlinuke rezultatas per daug nepakito ir abi komandos žaidė apylygiai (24:27). Vėliau „ICE“ buvo pirmą kartą išsiveržę rungtynėsę į priekį, bet BC „Boom“ & Basket24.lt vis tik sugebėjo pirmauti po dviejų kėlinių (32:33)

Trečiajame kėlinuke rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką (39:40). Bet kėlinuko pabaigoje geriau sužaidė šeimininkai kurie pasibaigus trečiajam kėliniui turėjo 4 taškų persvarą (47:43).

Paskutiniajame ketvirtyje atrodė, kad komandos artėja link pratęsimo, bet „ICE“ komandos žaidėjas D.Petrauskas galvojo kitaip ir jo dėka šeimininkai spurtavo ir likus žaisti dviem minutėm turėjo 8 taškų pranašumą. Visgi BC „Boom“ & Basket24.lt dar bandė gelbėtis, bet jiems pritrūko šiek tiek laiko ir ketvirtąją pergalę šventė „ICE“ rezultatu 68:65 (15:19, 17:14, 15:10, 21:22).

„ICE“ komandos trenerio T. Jonkaus mintys apie rungtynės:

Banguotas žaidimas buvo, lygios komandos susitiko, bet antroje pusėje, ketvirtajame kėlinyje atradome žmogų, D. Petrauską, kuris stipriai patraukė komandą, taip pat gynyboje kibiai pradėjome gintis, perėmėme svarbių kamuolių. Džiugu, komanda pasiekė antrąją pergalę iš eilės, tai gal įsivažiuosime, nes tų pergalių trūko ir atmosfera komandoje gerėja, nes sezono pradžioje turėjome kritinių problemų tarpusavyje ir tarp teisėjų, o dabar atrodo visai kitas veidas, tai džiaugiames už tai.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ užtikrintai įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 21:47 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę BC „Boom“ & Basket24.lt įveikė „ICE“ (69:55) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:12 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)Tik po atkaklios kovos „Huawei“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 21:47 val.)Ketvirtame kėlinyje BC „Amber Grill“ įrodė pranašumą prieš BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 sausio 02 d., antradienis, 21:51 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)Tris kėlinius pagirtinai kovoję ASU ‒ Vytis 2 ketvirtajame sulūžo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt. (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)