Akademija vs BC „Amber Grill“ (89:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Penki prieš penkis rungtynėse ‒ „Akademijos“ pergalė

2017 lapkričio 20 d., Pirmadienis, 21:41 val., peržiūros: 749

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimo nepatyrius komandos – „Akademija“ (5/0) ir svečių teisėmis atvykę BC „Amber Grill“ (1/0).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Akademija“, kur A.Zareckis smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 14:6). Po minutės pertraukėlės BC „Amber Grill“ susitvarkė tiek su puolimu, tiek su gynyba ir skirtumas ištirpo iki 5 taškų. Vis dėlto, šeimininkai demonstravo puikų pataikymą iš toli, kur pirmame kėlinyje pataikė net 8 tritaškius metimus (32:16 ). Antrame kėlinyje šeimininkai pasididino pranašumą iki 20 taškų, tačiau BC „Amber Grill“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir skirtumas sumažėjo iki 13 taškų ( 43:30). Likus žaisti keturias minutes ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir pranašumas nepakito – 50:37.

Po ilgosios pertraukos „Akademija“ pradėjo sausa atkarpa, tačiau svečiai atsakė tuo pačiu. Vis dėlto, BC „Amber Grill“ ekipa niekaip nesurado priešnuodžių prieš tolimus varžovų metimus ( 67:48). Per likusį laiką šeimininkai nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 25 taškų ( 77:52). Ketvirtame kėlinyje toliau „Akademija“ išlaikė iniciatyvą savose rankose, kur šventėsunkią pergalę, rezultatu – 89:73 (32:16, 18:21, 27:15, 12:21)

Po laimėtų rungtynių „Akademijos“ ekipos treneris, L.Juknys , kalbėjo:
„Vyrai eilinį kartą atliko didelį darbą, nes susirinkome tik penkiese. Šaunuoliai“

A lygos starte ‒ „Akademijos“ pergalė prieš BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 20:37 val.)Permainingoje kovoje „Akademija“ įveikė „Huawei“ (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 22:28 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „Kauno TPMC“ komandos pergalę (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Akademija“ lengvai nugalėjo „ICE“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:59 val.)Dienos rungtynėse lengvas BC „Amber Grill“ pasivaikščiojimas prieš „ICE“ (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 22:05 val.)„DNC ‒ Sporto fėja“ privertė trečią kartą paeiliui suklupti „Akademijos“ ekipą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Įtemptame trileryje „Akademija“ palaužė „BC „Boom“ & Basket24.lt (65:63) (2017 spalio 31 d., antradienis, 22:09 val.)„Kauno autobusai“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:50 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Huawei“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:43 val.)