R2P Sport ‒ S/M vs ICE (64:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą

2018 balandžio 25 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 889

Balandžio 25 dieną V. Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių antros pusfinalio rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „R2P Sport ‒ S/M“ priemė svečius „ICE“. Pirmas pusfinalio rungtynes buvo laimėję „ICE“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, nei vienai komandai nepavyko įgyti didesnės persavos. Sužaidus penkias minutes komandas skyrė tik vienas taškas (9:8). Dar po trijų minučių vis dar vieno taško pranašumą turėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (16:15). Per paksutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai, apsikeitė taikliais dvitaškiais (18:17).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis toliau vyko atkakli kova. Sužaidus keturias minutes komandas vis dar skyrė vienas taškas (25:24). Vėliau šiek tiek geriau žaidė „ICE“, kuriem pavyko septintą minutę padidinti persvarą iki šešių taškų (37:31). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „R2P Sport ‒ S/M“ sumažino „ICE“ persvarą iki dviejų taškų (41:39).

Trečio kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes „ICE“ turėjo vieno taško persvarą (43:44). Vėliau „ICE“ neleido varžovams prisivyti, laikė kelių taškų persvarą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė penki taškai (52:57).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje persvarą išlaikė „ICE“. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė trys taškai (61:64). Netrukus persvara padidėjo iki šešių taškų (61:67). Rungtynių pabaigoje „ICE“ žaidė užtikrintai, išsaugojo pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 64:72. „ICE“ laimėjo seriją rezultatu 2:0 ir žais „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių finale.

„ICE“ treneris T.Jonkus: „Nėra varžovai silpni, nors iš pažiūros ateina tik šešiese ar septyniese į rungtynes. Jie individualiai stiprūs, yra metikas vienas, vienas yra veržlus žaidėjas ir šioje vietoje reikia komandinių veiksmų. Antroje pusėje jie gal ir pavargsta, mes intensyviai ginamės, stengiamės išnaudoti visas keturias pražangas be baudų metimų, kad neliktų kėlinyje. Tai duoda vaisių. Noriu pasidžiaugti. Vienuolika metų vargome vargome ir pagaliau bus tikras finalas. Džiugu už komandą ir norisi nusiteikimo gero pabandyti viską įrodyti ir finale, kad galime dar geriau sužaisti. O pergalę skiriame Vyteniui Raižiui, kuris praeitose rungtynėse patyrė kojos traumą.“

Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)