ASU ‒ Vytis 2 vs DNC ‒ Sporto fėja (69:106)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 vasario 01 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU ‒ Vytis 2“ visdar be pergalių ‒ krito ir prieš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandą

2018 vasario 02 d., Penktadienis, 00:26 val., peržiūros: 953

Vasario 1- ąją dieną, ketvirtadienį, A. Stulginskio universiteto sporto salėje, buvo sužaistos KKL „B“ lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU ‒ Vytis 2“ priemė svečius „DNC ‒ Sporto fėja“. Svečiai buvo iškovoję aštuonias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję, o „„ASU ‒ Vytis 2““ buvo laimėję visus iki šiol žaistus susitikimus.

Rungtynėse pirmi taškus pelnė svečiai, bet netrukus tuo pačiu atsakė ir jų varžovai, nors komandos žaidė lygiai. Antroje ketvirčio pusėje svečiai laimėjo atkarpą 7:0 ir pirmą kart labiau nutolo (11:22), bet dviženklio pranašumo išlaikyti iki kėlinio galo „DNC ‒ Sporto fėja“ komandai nepavyko – 17:26. Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos keitėsi taikliais metimais, o skirtumas tarp komandų žymiau nekito. Tačiau antram kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai prisivijo varžovus iki kovinio atstumo (35:40), bet L. Vėlavičiaus dvitaškis su sirena leido svečiams kiek lengviau atsikvėpti – 35:42.

Po ilgosios pertraukos komandos apsikeitė taikliais metimais, bet tada uraninį puolimą pademonstravę svečiai per tris minutes laimėjo atkarpą 13:0 ir pasiuntė jaunesnius varžovus į nokdauną (37:58), po kurio jie taip ir neatsigavo. „ASU ‒ Vytis 2“ krepšininkai keliais tritaškiais sugebėjo stabilizuoti padėti ir bent jau išlyginti žaidimą, tačiau kėlinio pabaigoje dar viena svečių laimėta atkarpa 9:0 visiškai sužlugdė jaunimo viltis pakovoti dėl pergalės – 48:77.

Ketvirtasis kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas, o vienintėlis nežinomasis – ar pavyks „DNC ‒ Sporto fėja“ komandai pelnyti šimtąjį tašką. Daugumos krepšininkų, simboliniais, laikomus taškus, likus žaisti tris minutes pernė D.Budginas, o L. Vėlavičiaus ir A. Gedmino vedama „DNC ‒ Sporto fėja“ komanda šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 69:106 (17:26, 18:16, 13:35, 21:29).

Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„Kauno TPMC“ turėjo pripažinti „DNC ‒ Sporto fėja“ pranašumą (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „DNC ‒ Sporto fėja“ palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (112:93) (2018 kovo 28 d., trečiadienis, 22:31 val.) Huawei puikiose varžybose įveikė DNC ‒ Sporto fėja (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:17 val.)Tik ketvirtame kėlinyje „DNC – Sporto fėja“ įrodė pranašumą prieš „Grizlius“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 21:05 val.)Antrąją rungtynių pusę užtikrintai sužaidę „DNC ‒ Sporto fėja“ įveikė „Huawei“ (96:65) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 21:22 val.)Tris kėlinius pagirtinai kovoję ASU ‒ Vytis 2 ketvirtajame sulūžo prieš BC „Boom“ & Basket24.lt. (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)Taškų lenktynėse ‒ „DNC ‒ Sporto fėjos“ pergalė (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)„ICE“ po nelengvos kovos palaužė „ASU ‒ Vytis 2“ ekipos pasipriešinimą (2018 kovo 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)