Banga vs Legionas (94:87)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Rungtynių pabaigoje užtikrintai sužaidusi „Banga“ įveikė „Legioną“

2017 kovo 04 d., Šeštadienis, 17:52 val., peržiūros: 1522

Šeštadienį, kovo 4 dieną, VDU sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Bangos“ ir svečių „Legiono“ ekipų. Geriau rungtynes pradėję svečiai kurį laiką žengė priekyje, tačiau po ilgosios pertraukos puolimą pagerinusi „Banga“ perėmė iniciatyvą bei užtikrintai sužaidusi lemiamas minutes pasiekė pergalę rezultatu 94:87 (24:31, 28:20, 19:17, 23:19).

Rungtynes žymiai geriau pradėjęs „Legionas“ dominavo greitame puolime, ko pasekoje įgijo aštuonių taškų pranašumą. Kiek vėliau taškus rinkti pradėję aikštės šeimininkai buvo persvėrę rezultatą, tačiau ketvirčio pabaiga priklausė svečių krepšininkams, kurie spurtavo bei įgijo septynių taškų atotrūkį. Antrą kėlinuką geriau pradėjusi „Banga“ sumažino deficitą iki minimumo ir nuo to laiko tarp komandų vyko atkakli kova. Vis tik, šįkart aikštės šeimininkai nebeužlipo ant to paties grėblio ir prieš ilgąją pertrauką sužaidę sėkmingą atkarpą persvėrė rezultatą savo naudai. 52:51.

Po ilgosios pertraukos „Banga“ ir vėl ėmė strigti, ko pasekoje „Legionas“ surengė spurtą 0:11 bei persvėrė rezultatą savo naudai. Tik įpusėjus ketvirčiui atsigavimo ženklus pradėję rodyti aikštės šeimininkai rezultatą išlygino ir iki kėlinio pabaigos įgijo trijų taškų pranašumą. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje priešininkus į neviltį varė J. Snudaičio taiklūs tolimi metimai, tačiau bėgant laikui „Banga“ jo problemą išsprendė, ko pasekoje ir vėl atitrūko. Šįkart aikštės šeimininkai išlaikė įgytą pranašumą, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 94:87.

„Banga“: Julius Liesis – 31 tšk., Aurimas Karbauskas – 23 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Kristijonas Reklaitis – 23 tšk.

„Legionas“: Jonas Snudaitis – 31 tšk., Šarūnas Krilavičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Legiono“ ekipą (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:57 val.)„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)Nuo pirmų susitikimo minučių aktyviai žaidusi „Banga“ pratęsė pergalių seriją (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Banga“ be vargo įveikė „Spartos“ ekipą. (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)