Hidraulinės sistemos vs LSK „Technoera“ (100:81)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 13 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“

2017 vasario 14 d., Antradienis, 00:02 val., peržiūros: 1312

Pirmadienį, vasario 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių LSK „Technoeros“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodę svečiai valdė rungtynes, tačiau po ilgosios pertraukos pritrūko jėgų, ko pasekoje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. 100:81 (19:17, 21:27, 34:17, 26:20)

Rungtynių pradžioje žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau LSK „Technoerai“ pavyko kiek atitrūkti. Vis tik, S. Klimkevičiaus tritaškiai metimai leido šeimininkams iki kėlinuko pabaigos perimti iniciatyvą. Jau pačioje antrojo ketvirčio pradžioje spurtavę svečių krepšininkai iškart kiek atitrūko. Ilgai netrukus „Hidraulinės sistemos“ sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau ir toliau žymiai agresyviau žaidę svečių žaidėjai įgijo dešimties taškų persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki keturių taškų. 40:44.

Po pertraukos kurį laiką žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą. Trečiojo kėlinuko pabaigoje įspūdingą spurtą surengusios „Hidraulinės“ sistemos visiškai sugriovė priešininkų gynybą ir įgijo trylikos taškų persvarą. Paskutinės rungtynių dalies eigoje komandos ir vėl žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų praktiškai nesikeitė. Vis tik, didesnį atsipalaidavimą jautę „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai užtikrintai užbaigė rungtynes ir pasiekė pergalę rezultatu 100:81.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Persilaužti, vienareikšmiškai, padėjo Liudo Čekavičiaus benefisas trečiame ketvirtyje. Tai tuomet, sakyčiau, buvo toks pirmas inkaras į rungtynes. O šiaip varžovas parodė, kad atėjus tik penkiese galima nugalėti pakankamai stiprius varžovus. Na, o mes gal šiek tiek pervertinome savo jėgas, gal buvome nelabai nusiteikę, nes, kaip matėte, pirmoji rungtynių pusė buvo tiesiog tragedija. Varžovai kontroliavo visą pirmą pusę, o mes kaip ir visada – parėkėme ir pradėjome žaisti“.

„Hidraulinės sistemos“: Saulius Klimkevičius – 32 tšk. (5 perimt. kam.), Liudas Čekavičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Gytautas Tumasonis – 10 tšk.

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 23 tšk., Marius Kazakevičius – 22 tšk., Arminas Beisys – 16 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Žilvinas Radzevičius – 14 tšk. (14 atk. kam.)

Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:46 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Laipsniai“ ir toliau stebina, šį kartą jų auka tapo „Hidraulinės Sistemos“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:45 val.)