Hidraulinės sistemos vs Huawei (81:72)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 23:05 val., peržiūros: 1351

Penktadienį, kovo 3 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Viso susitikimo metu tarp komandų dominavo kieta kova, tačiau visad žingsniu priekyje žengę aikštės šeimininkai atitrūko ir pasiekė pergalę rezultatu 81:72 (21:16, 24:13, 24:17, 12:26).

Pačioje rungtynių pradžioje komandos dar žaidė apylygiai, tačiau po dviejų iš eilės R. Misevičiaus tritaškių metimų aikštės šeimininkai atitrūko. Kiek vėliau „Huawei“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, bet kėlinuką geriau užbaigusios „Hidraulinės sistemos“ ir vėl atitrūko. Antrojo kėlinuko pradžioje ir toliau sėkmingai rungtyniavę aikštės šeimininkai tik didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau net šešiolika taškų. 45:29.

Po ilgosios pertraukos žaidimas ir vėl kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau aikštės šeimininkų snaiperių dėka jiems pavyko dar labiau atitrūkti ir įgyti jau triuškinančią 28-ių taškų persvarą. Vis tik, šįkart kėlinuką geriau užbaigė „Huawei“ ir kiek sušvelnino atsilikimą. Paskutinė rungtynių dalis tebuvo tik formalumas ir buvo aiškiai jaučiamas „Hidraulinių sistemų“ atsipalaidavimas. Tuo pasinaudoję svečiai ėmė sparčiai mažinti deficitą, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ištirpo iki devynių taškų. Nepaisant to, pergale vis tiek džiaugėsi „Hidrualinės sistemos“. 81:72.

„Hidraulinės sistemos“: Tadas Vasiliauskas – 18 tšk., Rokas Misevičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Liudas Čekavičius – 14 tšk., Marius Šumlinskas – 14 tšk. (12 atk. kam.)

„Huawei“: Povilas Balčiūnas – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Šarūnas Kenstavičius – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Hidraulinės Sistemos“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)Užtikrintai žaidę „Grizliai“ įveikė „Hidraulines sistemas“ ir laimėjo B lygą (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 20:14 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Dumblas“ namų arenoje nusileido „Hidraulinių sistemų“ komandai (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:06 val.)