Kauno NTI-PN vs Huawei (57:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:23 val., peržiūros: 1606

Pirmadienį Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno NTI-PN“ (6/7) ir svečių teisėmis atvykė „Huawei“ ( 12/3). Pirmajame susitikime „Huawei“ varžovus įveikė 13 taškų skirtumu.

Nuo pat rungtynių pradžios „Huawei“ perėmė iniciatyvą į savas rankas ir gretai atitrūko nuo varžovų ( 2:17). „Kauno NTI-PN“ tiek puolime, tiek gynyboje sunkiai sekėsi atrasti savąjį žaidimą, o svečiai toliau nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute didino pranašumą ir po pirmo kėlinuko komandas skyrė 14 taškų ( 13:27). Antrame kėlinyje „Kauno NTI-PN“ toliau sunkiai sekėsi gintis zonine gynyba, o „Huawei“ užtikrintai rinko taškus ( 24:48). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis – 28:53.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau išlaikė pranašumą savose rankose ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę, tačiau „Kauno NTI-PN“ pasinaudojo varžovų klaidomis, kur surengė sėkmingą atkarpą 9:0 ir komandas skyrė 15 taškų. Paskutinėmis sekundėmis E.Daunoros taiklus tritaškis metimas atstatė turėtą pranašumą ( 45:63). Ketvirtame kėlinyje „Huawei“ per keletą minučių atstatė 22 taškų pranašumą ( 49:71). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 57:80.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 26 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 14 tšk. (5 perimt. kam.), Almantas Atkočaitis – 14 tšk. (7 rezult. perd.)

Huawei: Povilas Balčiūnas – 30 tšk., Eimantas Daunora – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Paulius Lekečinskas – 13 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 10 tšk.

„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje užtikrintą pergalę pasiekė „Hidraulinės sistemos“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 23:05 val.)„Huawei“ ekipa tik kėlinį priešinosi „Banga“ ekipai. (2016 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 00:32 val.)A. Tilindės 54 pelnyti taškai nutiesė „Huawei“ komandai pergalę prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)„Huawei“ užtikrintai įveikė SK „Neveronys“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Elektromontuotojas“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:14 val.)