Grande vs BC „Gazuotas pienas“ (67:71)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Grande“ kovojo iki pabaigos, tačiau šiek tiek pritrūko iki pergalės prieš BC „Gazuotą pieną“

2017 sausio 26 d., Ketvirtadienis, 22:51 val., peržiūros: 1348

Sausio 26 dieną, V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ (5-6) priemė svečius BC „Gazuoto pieno“ (7-3) krepšininkus.

Pirmajamė kėlinuke BC „Gazuotas pienas“ iškart šovė į priekį. Po dviejų taiklių K. Kokoškos tritaškių svečiai buvo priekyje 4:12. Tada „Grande“ iškart priartėjo iki 8:12, bet du J. Pilecko ir vienas K. Kokoškos tolimi metimi vėl leido svečiams būti saugiu atstumu priekyje 12:21.

Ir toliau K.Kokoška tempė BC „Gazuotą pieną“ į priekį. Po eilinio jo tolimo šūvio antrojo kėlinuko viduryje svečiai pirmavo 20:32. Iki kėlinuko pabaigos BC „Gazuotas pienas“ dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 30:46.

Trečiajame kėlinuke po K. Kokoškos ir M. Stankevičiaus metimų BC „Gazuotas pienas“ jau pirmavo 37:57. Visgi, vedini M. Karausko, „Grande“ krepšininkai sugebėjo priartėti prie svečių iki 48:62.

Ketvirtajame kėlinuke BC „Gazuoto pieno“ puolimas visiškai užstrigo, kuo puikiai pasinaudojo „Grande“. Tačiau rungtynių eigoje susikrautą pranašumą svečiai visgi išlaikė, o rungtynes laimėjo rezultatu 67:71.

Grande: Mantas Karauskas – 23 tšk., Tadas Vaitkunas – 13 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Jacikas – 12 tšk. (14 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Bolys – 12 tšk.

BC „Gazuotas pienas“: Karolis Kokoška – 26 tšk., Mantas Stankevičius – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Pileckas – 7 tšk.

Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Grande“ išplėšė pergalę iš Elektrėnų „Pastolinio“ rankų (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)„Dumblas“ neprilygo K. Kokoškos vedamai BC „Gazuoto pieno“ komandai (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:46 val.)„Grande“ nesunkiai susitvarkė su „Brentex Trailer“ ekipa (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 20:31 val.)Lemiamame susitikime „Grande“ įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ neatsilaikė prieš Birštono SC „Olimpą“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Penkiese susirinkę „Grande“ turėjo vargo su BC „Boom“ (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 00:40 val.)Pakiliai žaidę „Grande“ krepšininkai įveikė „Ragus“ (2016 spalio 20 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)P. Mykolaitis, L. Sutkus, M. Stankevičius surinko po dvigubą dublį, o BC „Gazuotas pienas“ įveikė „R2P Sport – S/M“ šešetuką (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:22 val.)„MRU VSF“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Gazuoto pieno“ pranašumą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:29 val.)