Grande vs United ‒ „R2P Sport“ (81:97)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą

2017 sausio 19 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 1854

Sausio 19 dieną V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Grande“ priemė svečius United ‒ „R2P Sport“ komandą. „Grande“ buvo laimėję penkis kartus ir penkis kartus buvo pralaimėję. United ‒ „R2P Sport“ sąskaitoje buvo aštuonios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Pirmus penkis taškus iš eilės pelnė „United ‒ „R2P Sport“ (0:5). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Grande“ (6:5). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė United ‒ „R2P Sport“, kuriem pavyko nutolti nuo varžovų (6:14). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Grande“ priartėjo prie varžovo (12:14). Visgi taiklių tolimų metimų dėka United ‒ „R2P Sport“ pavyko vėl atitrūkti (14:23). Paskutines dvi kėlinio minutes „Grande“ gynėsi be klaidų, o septyni pelnyti taškai jiems padėjo priartėti prie varžovų (21:23).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o antrą minutę „Grande“ pavyko išsiveržti į priekį (28:25). Vėliau du iš eilės tritaškius pataikė United ‒ „R2P Sport“ (28:31). Ketvirtą minutę „Grande“ pasivijo varžovus (31:31). Netrukus spurtą pradėjo United ‒ „R2P Sport“, kurio metu svečiai laimėjo atkarpą rezultatu 2:20 (33:51). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 17 taškų (36:53).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei dar šešis iš eilės taškus pelnė United ‒ „R2P Sport“ (36:59). Trečią minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (38:61). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė 23 taškai (47:70). Netrukus „Grande“ sumažino varžovų persvarą iki 19 taškų (51:70). Visgi baigiantis kėliniui skirtumas šoktelėjo iki 25 taškų (53:78).

Ketvirto kėlinio pradžioje geriau žaidė United ‒ „R2P Sport“, taikliais metimais didinę persvarą (57:89). Ketvirtą minutę United ‒ „R2P Sport“ persvara pradėjo mažėti. Devintą minutę komandas skyrė 16 taškų (78:94). Rungtynių pabaigoje „Grande“ labiau priartėti nepavyko (81:97). United ‒ „R2P Sport“ iškovojo devintą pergalę, o „Grande“ pralaimėjo šeštą kartą.

United ‒ „R2P Sport“ komandos žaidėjas M.Daraškevičius paklaustas, kas labiausiai padėjo laimėti šiandien, atsakė: „Pataikymas tikriausiai, D. Gudeliausko perimti kamuoliai. Labai lengvai bandėme žaisti, todėl gale rungtynių atsipalaidavome. Truputi tingėjome. Nebuvo lengvos rungtynės, fiziškai gan sunkios, nes varžovai labai stengėsi, o mes pritingėjome truputi. Šiaip paprastos rungtynės buvo.“

Grande: Mantas Karauskas – 21 tšk., Emilijus Petrauskas – 18 tšk., Vilius Jacikas – 11 tšk. (16 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Vaitkunas – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Darius Daunoras – 10 tšk.

United ‒ „R2P Sport“: Donatas Gudeliauskas – 26 tšk. (5 rezult. perd.), Linas Vėlavičius – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Daraškevičius – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Tarvydas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Simonas Pupkevičius – 13 tšk. (13 atk. kam.)

United ‒ „R2P Sport“ įveikė „MRU VSF“ ekipą (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:20 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„United ‒ R2P Sport“ lengvai pasivaikščiojo su BK „Centre ‒ 2“ (2016 lapkričio 05 d., šeštadienis, 14:54 val.)„United ‒ R2P Sport“ tritaškių lietus nuplovė „Dumblą“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:50 val.)United ‒ „R2P Sport“ tiesiausiu keliu žengė į B lygos ketvirtfinalį (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 18:38 val.)