Huawei vs BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (84:89)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“

2018 kovo 05 d., Pirmadienis, 22:24 val., peržiūros: 682

Pirmadienį, kovo 5-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko A lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę „Huawei“ (11/3) su svečiais BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva (10/6).

Rungtynių pradžioje po J. Pociaus greitais taškais paverstų perimtų kamuolių „Huawei“ įsiveržė į priekį 8:2. Bet po minutės pertraukėlės BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva spurtavo 0:8 ir persverė rungtynių rezultatą 8:10. Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie pasibaigus pirmajam ketvirčiui turėjo dviejų taškų pranašumą 18:16.

Antrajame kėlinuke po P. Lekečinsko metimų „Huawei“ nutolo 29:22. Likus minutei iki kėlinuko pabaigos šeimininai jau įgijo dviženklę persvarą 41:29. Visgi, likusią minutę svečiai išnaudojo puikiai ir priartėjo iki 41:35.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai, kurie įpusėjus jam jau įsiveržė į priekė 51:54. Kėlinuko antroje pusėje iš po krepšio taškus metę svečiai dar labiau padidino savo turimą pranašumą – 57:64.

Visgi, „Huawei“ nepasidavė ir po M. Jakšto tolimo šūvio rezultatas tapo lygus 71:71. Bet nelaiku penktąją pražangą gavo J.Pocius, palikęs savo ekipą žaisti keturiese. BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva savo pergalę įtvitino tolimais metimais. Galutinis rungtynių rezultatas 84:89 (18:16, 23:19, 16:29, 27:25).

J. Eibukas (BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva):

„nedaug jų buvo, bet jie visą sezoną taip žaidžia ir žaidžia gerai. Reikėjo labai pavargti, kad nugalėtume penkis žaidėjus, iš tiesų. Sunkios labai rungtynės.“

BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva po pratesimo atsilaikė prieš „ICE“ ir iškovojo septintąją pergalę iš eilės (96:95) (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 01:00 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Puikią gynybą pademostravę BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva krepšininkai įveikė „Kauno autobusus“ (2018 vasario 26 d., pirmadienis, 23:05 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)Po BC „Gazuoto pieno“ – Arnuva kojomis krito dar vienas varžovas (2017 lapkričio 15 d., trečiadienis, 21:49 val.)